» » Благоустрій громади

Благоустрій громади

В Сновській ОТГ тривають роботи з благоустрою населених пунктів громади.

Так, з 18 березня по 8 квітня проводилися роботи з упорядкування сміттєзвалищ сільських населених пунктів, а саме в селах: Кучинівка,Великий Щимель, Нові Млини, Займище, Турʼя, Нові Боровичі, Старі Боровичі, Гвоздиківка, Петрівка, Хотуничі, Стара Рудня, Смяч. До прибирання територій та місць сміттєзвалищ була залучена техніка філії «Корюківський райавтодор»: гусеничні трактори ТД-75 та Т-150 (з низько профільною платформою для транспортування вантажів). Згодом роботи будуть продовжені і в інших селах громади.

Працівниками КП «Щорська ЖЕД» проводиться валка аварійних дерев та обрізка гілок. Останнім часом ці роботи були  проведені і наразі тривають в гідропарку та по вул.Панфілова. Деревина використовується для опалення міських шкіл.

Найближчим часом планується прибрати старий  бетонно-цегляний паркан та встановити металеву огорожу на площі міста від будівлі, де розміщений Приват-банк, до  редакції районної газети «Промінь».

Тривають роботи з підготовки проекту на будівництво громадського туалету.

Планів дуже багато: придбати квіткові арки, які будуть встановлені в центрі міста (в міському парку, біля Будинку культури, тощо), закупити троянди на клумби біля районного Будинку культури, продовжити висадку рослин на клумбу на площі міста.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply