» » Оновлений дитячий садок №1 у Сновську чекає дітей

Оновлений дитячий садок №1 у Сновську чекає дітей

1 червня, у Міжнародний День захисту дітей  після довготривалих карантинних обмежень відкриє свої двері дитсадок №1 у Сновську. Зазначимо, що на батьків та дітей закладу чекає дуже приємний сюрприз!

Два з половиною місяці, поки садочок не приймав дітей через карантин, у закладі під керівництвом Тетяни БУЛДЕНКО тривав ремонт. Працівниками і вихователями ДНЗ №1 було оновлено 19 кімнат – фарбували, клеїли шпалери, оновлювали стелю, у трьох кімнатах постелили лінолеум, змінили інтер’єр. (Принагідно Тетяна Андріївна дякує директору гімназії та Тур`янському НВК за надані шпалери із запасу освітніх закладів).

У середньому корпусі  капітально переобладнали туалетну кімнату та облаштували кімнату для миття посуду.

У всіх кімнатах трьох корпусів дитсадка провели генеральне прибирання, оновили деякі меблі. Навіть купили двох папуг!

На подвір’ї зробили альпійську гірку, висадили квіти, в тому числі 30 кущів троянд, завезли новий пісок на дитячі майданчики. Перед садочком розбили клумбу, а  працівники КП «Сновська ЖЕД» зробили автостоянку для зручності батьків, які привозять своїх дітей на автомобілях.

Оновлений по-сучасному садочок радо прийматиме з понеділка малюків. Для цього Управління освіти для закладу придбало безконтактний цифровий термометр та антисептик. Батьки, приводячи дітей у садочок, мають бути в масках. Дітям же у садочку маски не потрібні.

На запитання жителів громади, чи треба займати зранку чергу, щоб дитина не була у групі 11-ою, директор ДНЗ №1 Тетяна Булденко заспокоїла: «Хай батьки не переживають, ми  приймемо і одинадцяту, і тринадцяту дитину. Нікого додому не відправимо. Будемо коригувати наповнюваність груп і слідкувати за дотриманням санітарних вимог у садочку. Проте  хочемо, щоб батьки з розумінням поставилися до певних обмежень через ситуацію з COVID-19. Тож якщо є можливість – залишайте поки що дітей вдома. У першу чергу ми рекомендуємо вести до садочка дітей з родин, де батьки працюють».

Тетяна Андріївна щиро дякує своєму колективу за пророблену масштабну роботу, яку вони зробили своїми руками. Також вдячна майстрам та випускникам ВПУЛГ, які професійно допомогли з облицювальними роботами.

Висловлює директор вдячність Сновській міській раді за підтримку й розуміння. Дякує за виділені кошти (6 000 грн) на придбання дитячих ліжок депутату обласної ради Олегу Хасенку. Свої депутатські кошти, виділені їй з бюджету ОТГ на виконання депутатських повноважень Тетяна Булденко, як депутат міської ради, також вклала у розвиток ДНЗ №1. Ремонт вдалося здійснити також і за підтримки приватних підприємців Людмили П`ятковської та Олександра Гончаренка, яким керівник закладу  каже велике спасибі.

Звичайно, проведена масштабна робота з оновлення дитсадка, проте є ще над чим працювати. Потрібно замінити раковини для миття посуду в двоповерховому корпусі, постелити новий лінолеум у решті спалень та ігрових кімнатах, зробити косметичний ремонт залу в середньому корпусі, встановити сучасні дитячі майданчики на подвір’ї. До речі, колектив дитсадка подав свій проєкт на «Громадьски бюджет» і звертається до всіх батьків з проханням проголосувати за нього з 1 по 5 червня.

Приємно, що є такі господарі в громаді, як директор ДНЗ №1 Тетяна Булденко. Вона і її колектив – є прикладом для наслідування. Вдвічі приємно, що все це зроблено для наших маленьких жителів громади, щоб вони почувалися в садочку комфортно.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи