» » Електронне оформлення справ про адміністративні правопорушення

Електронне оформлення справ про адміністративні правопорушення

Сновський районний сектор Управління  Державної міграційної служби України в Чернігівській області інформує, що з 16 вересня 2019 року запроваджено систему електронного оформлення справ про адміністративні правопорушення засобами спеціального програмного забезпечення підсистеми «Адміністративні правопорушення» ЄІАС УМП».

 

Підсистема «Адміністративні правопорушення» призначена для автоматизації обліку осіб, що вчинили адміністративні порушення міграційного законодавства України, та забезпечує можливість пошуку особи, що вчинила адміністративне правопорушення по єдиній базі даних адміністративних правопорушень та пошуку за біометричними даними (фото особи та відбитки пальців) за єдиною базою даних.

 

Так працівниками нашого підрозділу 17 вересня 2019 року вже оформлено перший адміністративний протокол засобами ЄІАС УМП на громадянку РФ, яка порушила правила перебування на території України та оформлено рішення про примусове  повернення до РФ.

 

Також нагадуємо, що іноземні громадяни та особи без громадянства повинні додержуватись правил перебування на  території України. За порушення міграційного законодавства України іноземці та особи без громадянства несуть адміністративну відповідальність згідно ч.1 ст. 203  КУпАП, що тягне за собою накладення  штрафу в сумі від 1 700 до  5 100 грн.

 

Сновський РС УДМС України в Чернігівській області

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image