» » На Сновщині буде проводитися опитування громадської думки

На Сновщині буде проводитися опитування громадської думки

До уваги жителів м. Сновськ та сіл Великий Щимель, Гірськ, Клюси, Єліне, Жовідь, Займище, Кучинівка, Низківка, Нові Боровичі, Нові Млини, Лосєва Слобода, Петрівка, Рогізки, Смяч, Заріччя, Сновське, Єнькова Рудня, Чепелів, Старі Боровичі, Гвоздиківка, Стара Рудня, Суничне, Попільня, Тихоновичі, Гута-Студенецька, Іванівка, Тур’я, Хотуничі, Камка.

З 26 квітня по 26 травня представники Сновської міської ради будуть проводити опитування жителів громади. Згідно методики села з населенням, меншим за 110 осіб участь в опитуванні не приймають.

Мета опитування: визначення громадської думки щодо рівня задоволення  жителів Сновської громади  якістю  надання послуг. Результати опитування будуть враховані при прийнятті рішень міською радою щодо подальшого  покращення якості визначених пріоритетних послуг.

Опитування будуть проводити інтерв’юери – представники Сновської міської ради: керівники та працівники структурних підрозділів, старости, члени Молодіжної ради та Громадської організації «Лампа».

Звіт про результати опитування буде оприлюднений на офіційному сайті Сновської міської ради https://snovmr.gov.ua/ до 1 червня 2021 року.

Крім того, повідомляємо, що з 21 квітня  паралельно та незалежно від міської ради розпочалося опитування громадської думки жителів громади дослідницькою компанією «Іпсос».

Участь в дослідженнях є цілком конфіденційною та добровільною, а всі дані будуть використані в узагальненому вигляді і жодні ідентифікаційні дані не будуть повідомлятися чи розкриватися публічно.

Зверніть увагу:

  • Опитування є анонімним та вибірковим.
  • Для участі в опитуванні вам не потрібно пред’являти будь-які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера.
  • Анкета складається з 10 запитань.
  • Анкета заповнюється з ваших слів в електронній формі. Підписувати нічого не потрібно. На вимогу інтерв’юер повинен пред’явити свій паспорт або водійське посвідчення та лист Сновської міської ради від 20.04.2021 року    № 06-08/972, який посвідчує його участь в опитуванні.

Якщо:

  • Від вас вимагають показати або надати копії будь-яких документів.
  • Вас просять підписати будь-який документ (анкета, список тощо).
  • Інтерв’юер знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, веде себе агресивно або неадекватно.

Негайно повідомте про це за телефоном: 0(4654)2-15-42.

Будемо вдячні за участь в опитуваннях. Ваші відгуки допоможуть покращити якість  надання послуг у нашій громаді.

Зазначені заходи відбуваються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій

Сновської міської ради