» » На засіданні виконавчого комітету було прийнято низку рішень щодо соціально-економічного розвитку громади, благоустрою населених пунктів та соціально-побутових питань громадян

На засіданні виконавчого комітету було прийнято низку рішень щодо соціально-економічного розвитку громади, благоустрою населених пунктів та соціально-побутових питань громадян

Вів засідання міський голова Олександр Медведьов.

У зв`язку з тим, що з державного бюджету для Сновської громади виділено цільові кошти за різними напрямками, були внесені зміни до Плану соціально-економічного розвитку Сновської ОТГ на 2018-2020 роки: включено до переліку придбання мікроавтобусу для здійснення пасажирських перевезень (в першу чергу до населених пунктів Сновської ОТГ, де відсутнє автобусне сполучення)  та надано дозвіл на виготовлення проектної документації по двох проектах по поточному середньому ремонту дорожнього покриття по вул. Партизанська та вул. Архітектурна в м.Сновськ, по трьох проектах на облаштування внутрішніх туалетів в Сновській ЗОШ №2, в Кучинівській ЗОШ та Тихоновицікій ЗОШ, по капітальному ремонту будівель Сновськоїй ЗОШ №2 (заміна вікон на енергозберігаючі) та Сновської ДЮСШ (заміна підлоги спортивного залу). Про це розповіла заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій.

З рішенням  «Про проведення тижня благоустрою та Дня довкілля на території об’єднаної територіально громади м.Сновськ» ознайомив начальник господарського відділу Валерій Коваленко.

З питання «Про затвердження Правил приймання стічних вод до централізованої системи водовідведення м.Сновськ» виступив головний інженер ПрАТ «Комунальник» Сергій Кромський.

Окрім цього, члени виконкому розглянули низку соціально-побутових питань. По кожному з них було прийнято відповідне рішення.

З інформацією до присутніх звернувся Ігор Батюк, військовий комісар Сновського РВК. Він повідомив, що на даний час територіальною обороною проводяться навчання. Під час проведення будь-яких заходів всі повинні дотримуватись виконавчої дисципліни. А оскільки наш район прикордонний і можливе проникнення на нашу територію диверсійних угрупувань – прохання бути пильними, якщо з’являються  підозрілі люди, негайно повідомляти у відповідні служби.

Також зазначив, що з понеділка триватиме призов до Лав Збройних Сил України та вкотре нагадав про службу за контрактом (мінімальна заробітна плата від 10 тис.грн.).

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply