» » Оплата населенням області житлово-комунальних послуг у червні 2019 року  

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг у червні 2019 року  

У червні 2019 року жителями області сплачено за житлово-комунальні послуги 153 млн.грн, що становить 147% нарахованих за цей період сум  (за рахунок погашення боргу попередніх періодів), за електроенергію –  56 млн.грн. Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги (з урахуванням електроенергії) становили 660 грн.

На кінець червня 2019 року населення області заборгувало за постачання природного газу 448 млн.грн, за централізоване опалення та постачання       гарячої води – 191 млн.грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 56 млн.грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 41 млн.грн, за вивезення побутових відходів – 10 млн.грн,   за постачання електричної енергії – 90 млн.грн.

Борги 3 місяці і більше за постачання природного газу мали 50% користувачів, за централізоване опалення та постачання гарячої води – 35%,  за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 21%, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 11%,  за вивезення побутових відходів – 10%, за постачання електричної енергії – 3%.

 

Головне управління статистики у Чернігівській області

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image