» » » Про призначення відповідальної особи

Про призначення відповідальної особи

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  

                   30 січня 2018 року                                        м. Сновськ                                                № 12

 

Про призначення відповідального за ведення табелю обліку використання робочого часу

 

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу законів про працю України, наказу Державного комітету статистики України від 5 грудня 2008 року №489 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці» та з метою посилення роботи щодо недопущення порушень трудової дисципліни, посилення контролю за використанням робочого часу:

  1. Затвердити форму табеля обліку використання робочого часу, що додається.
  2. Призначити відповідального за ведення табелю обліку використання робочого часу в міській раді головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи ЗИКОВУ Наталію Миколаївну.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Сновської міської ради Кравця Р.В.

Міський голова                                                                                 О.О. Медведьов

 

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  

 

            15 січня 2018 року                                                м. Сновськ                                                       4

 

Про призначення відповідальної особи за ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних

          Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 №921, наказу Міністерства оборони України від 15.12.2010 № 660 «Про затвердження Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах»:

  1. Призначити відповідальною особою за ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних у міській раді провідного спеціаліста відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи САМОЛЮК Віру Петрівну.

 

Міський голова                                                                                      О.О.  Медведьов

Leave a Reply