» » Щорський районний суд відтепер під надійним захистом охоронців Феміди Чернігівщини

Щорський районний суд відтепер під надійним захистом охоронців Феміди Чернігівщини

У понеділок, 8 лютого, Щорський районний суд Чернігівської області перейшов під надійну охорону співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

До суду завітали начальник судових охоронців Чернігівщини полковник Служби Олександр Рибак, заступник начальника Олег Головешко та співробітники апарату управління.

Очільник охоронного відомства привітав колектив і голову суду Зою Олексіївну Шаповал з початком нового етапу у житті їхньої установи і вручив символічний пам’ятний знак.

– Сьогодні ми приїхали засвідчити нашу готовність докладати максимум зусиль аби кожен, будь-то працівник суду, або учасник судового процесу, почували себе у безпеці. Це головна задача Служби судової охорони, – звернувся до присутніх Олександр Рибак. – Нашому управлінню без малого рік. За цей час судові охоронці Чернігівщини довели свою спроможність забезпечувати надійний захист установ системи правосуддя. Співробітники судової гілки влади зі словами вдячності відзначають гідну професійну підготовку наших хлопців та дівчат. І констатують, що така служба є вкрай необхідною. Адже дотримання громадського порядку є одним з основоположних чинників для здійснення справедливого та неупередженого правосуддя. Тому вітаю вас – відсьогодні ви під нашою надійною охороною!

У свою чергу голова суду Зоя Шаповал підтвердила, що така високостатусна юридична особа, якою є Щорський районний суд, дійсно потребує професійного державного захисту.

– Впевнена, що ми знайдемо спільну мову і будемо конструктивно працювати, – підкреслила Зоя Шаповал.

На завершення співробітники теруправління продемонстрували екіпірування особового складу та засоби активної оборони, що перебувають на озброєнні Служби.

Щорський районний суд став дванадцятою установою системи правосуддя Чернігівщини, взятою під варту Служби судової охорони.

Довідка:

Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року.

Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.