» » Святкові заходи з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру

Святкові заходи з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру

Напередодні  Міжнародного дня прав жінок і миру в громаді відбулася низка урочистих заходів присвячених весняному святу краси і жіночності.

6 березня міський голова Олександр Медведьов разом з головою райдержадміністрації Валерієм Радібедою та головою районної ради Ніною Кухаренко завітали на свято «Вогника», яке організувала Людмила Кравець, голова ради районної організації ветеранів. Зі словами вдячності та найкращими побажаннями звернувся до присутніх жінок – ветеранів праці Олександр Медведьов. Найбільш активним жінкам волонтерського та ветеранського рухів були вручені Почесні грамоти міської та районної рад, райдержадміністрації. Присутніх вітав колектив художньої самодіяльності Рогізківського будинку культури під керівництвом чарівної жінки, ветерана праці Світлани Покрови.

Цього ж дня перший заступник міського голови Іван Орда, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда та директор територіального центру Світлана Хоменко відвідали підопічних стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання в с.Нові Боровичі. Подякували жінкам за їх нелегку самовіддану працю на благо Батьківщини, привітали з наступаючим святом та пригостили присутніх різними смаколиками та солодощами.

7 березня урочисті заходи проходили в Сновському будинку культури. Чарівну половину людства вітали керівники району.

«Жінка-мати, охоронниця сімейного вогнища, улюблена і вірна супутниця-дружина, сестра, бабуся, подруга – всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві. Жінка – це найпрекрасніше, що є в цьому світі, тому продовжуйте і далі робити його кращим, приносячи добро і любов у цей світ. Побільше посміхайтеся, адже тим самим ви піднімаєте настрій всім навколо. Залишайтесь завжди такими чарівними, будьте щасливі, успішні, а  найголовніше – кохані» – саме з такими словами звернувся до присутніх міський голова Олександр Медведьов.

Кращих жінок громади відзначили Почесними грамотами та Подяками міської ради та райдержадміністрації. Після урочистої частини учасники зібрання мали змогу переглянути святковий концерт, який підготували колективи та аматори Сновського будинку культури.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply