» » Свято першого дзвоника

Свято першого дзвоника

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

Цього року 14 шкіл нашого краю гостинно відкрили свої двері більш ніж двом тисячам учнів Сновщини.

Загальноосвітну школу №1 та вище професійне училище лісового господарства відвідав міський голова Олександр Медведьов. Іван Орда, перший заступник міського голови, на свято першого дзвоника, завітав до районної гімназії. У загальноосвітній школі №2 побували голова райдержадміністрації Валерій Радібеда та директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Валерій Дудко. Керівники привітали з початком нового навчального року педагогічний колектив, учнів, їх батьків та рідних та побажали, щоб цей рік був щедрим на творчі здобутки для вчителів і учнів, а всім міцного здоров’я, наснаги, витривалості, благополуччя, спокою та миру. У своїх виступах висловили слова подяки педагогам і ветеранам за щоденну працю, за турботу про наших дітей, за навчання любити та поважати свою землю.

Розділити з учнями, вчителями та всіма присутніми радість осіннього свята до Новоборовицької школи завітали радник голови обласної ради Ігора Вдовенка Дмитро Никоненко та секретар міської ради Наталія Самойлова. Лунали щирі вітання не лише її вихованцям та колективу, а всій територіальній громаді, яка святкує 30-ту річницю функціонування навчального закладу.

Окрім того, участь у святкування Дня знань на Сновщині також взяли голова районної ради Ніна Кухаренко, заступники, керівники структурних підрозділів міської ради, райдержадміністрації, установ та організацій району.

У цей святковий вересневий день від імені голови обласної державної адміністрації Валерія Куліча та голови обласної ради Ігоря Вдовенка першокласникам Сновщини було презентовано святковий подарунковий примірник «Букварик школярика» .

Крім того, учні перших класів шкіл району отримали подарунки від міської влади.

Загалом жодний навчальний заклад району не залишився без уваги та привітань.

Leave a Reply