» » Топ-5 порад як бути ефективним під час карантину

Топ-5 порад як бути ефективним під час карантину

Вже розпочався другий тиждень карантинного режиму і самоізоляції вдома.

Хтось вже розписав свої плани – і щодня рухається до мети. А хтось, можливо, розлінився та не має бажання ні на що.

Ми підготували деякі поради, як побороти лінь та ефективно провести карантин, адже такою можливістю нехтувати не варто.

  1. Не ставте собі 50 цілей! Оберіть декілька конкретних і розпишіть план досягнення покроково та чітко. Візуалізуйте це картинками, роздруківками, заставкою на гаджеті.
  2. Розробіть власний чек-лист або щоденник, де будете відмічати пророблені кроки задля досягнення бажаного результату. Не полініться його гарненько оформити та роздрукувати.
  3. Сформулюйте одну – дві корисні звички, які так давно хотіли сформувати. Та щоденно повторюйте її. Вже за 21 день ця дія буде виконуватися без усвідомлення та згадування. (Для кращого результату ведіть записник із занотовуванням коли ви виконали необхідну дію);
  4. Комунікуйте з колегами та друзями про те, як ви продуктивно провели час. Цим самим ви будете мотивувати один одного та заохочувати самого себе на кращий результат.
  5. Підбивайте підсумки дня. Візуалізація дуже допомагає не втратити жагу та натхнення. А ще – це гарний спосіб порівнювати результати кожного із днів та аналізувати свої досягнення.

Пам’ятайте, що саме зараз в мережі проводять безліч корисних майстер-класів, вебінарів, відкритих уроків.

Моніторте цю інформацію, та ставте нагадування на час їхнього проведення.

Нагадаємо, що вже цього четверга о 15:00 Школа помічника народного депутата проведе вебінар на тему “Політична дипломатія. Або як побудувати кар’єру в зовнішній політиці” з Миколою Волківським.