Захисти  себе – працюй легально

Легальна робота – стабільна заробітна плата, впевненість у завтрашньому дні.

Сплачені із заробітної плати страхові  внески –  це гідна  пенсія в  майбутньому, страхові виплати в зв’язку  з тимчасовою  непрацездатністю, у зв’язку з настанням нещасного випадку на виробництві, у зв’язку з  настанням безробіття.

Це можливість  реалізувати  свої  здібності до продуктивної та творчої праці, проявити себе, закріпити за собою  позитивну репутацію, мотивація  до удосконалення навиків  виконуваної роботи та перспектива  в подальшому кар’єрного зростання.

Тільки офіційно оформлена робота  є гарантією соціального захисту  найманих працівників, а для роботодавців – запорукою процвітання бізнесу. Витрачені кошти   по утриманню легальних працівників – це отримані в подальшому доходи від прибуткової  діяльності підприємства. Встановлення  тривалих  трудових відносин, постійні  працівники, відсутність плинності кадрів – слугує якісною  рекламою самого  роботодавця. І лише  при належному   ставленні до своїх  прав  та обов’язків обидві сторони трудових відносин можуть розраховувати  на позитивний  результат  та досягнення   поставлених цілей.

Зважаючи на це Сновська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості  нагадує всім керівникам підприємств, організацій, установ і фізичним   особам-підприємцям  про необхідність  подання  інформації про попит на робочу  силу (вакансії – звіт за формою № 3-ПН «Звіт  про наявність вакансій») відповідно  до вимог п.4 ч.3 ст.50 Закону України « Про зайнятість населення». Подання  інформації про  попит  на робочу силу поповнить базу даних про вакансії та забезпечить  можливість для більшої кількості  громадян офіційно працевлаштуватися.

Сновська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості