» » Закінчується строк подання заяви на списання ЄСВ для ФОП

Закінчується строк подання заяви на списання ЄСВ для ФОП

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що до  закінчення строку подання заяви на списання ЄСВ залишилось лише  18 днів!!!

 

Нагадуємо, що Законом від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ було встановлено новий період, протягом якого фізичні особи – підприємці (крім фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування), які припинили державну реєстрацію та подали до податкового органу  звітність відповідно до вимог статті 6 цього Закону, можуть звернутися до податкового органу із заявою про списання недоїмки з ЄСВ.

 

Фізичні особи-підприємці, які з будь-яких причин не змогли звернутися до контролюючих органів за списанням, або виконати необхідні для цього умови, можуть це зробити лише до 1 березня 2021 року.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області