» » Фахівці системи безоплатної правової допомоги максимально забезпечують доступ до правової допомоги

Фахівці системи безоплатної правової допомоги максимально забезпечують доступ до правової допомоги

Війна суттєво вплинула на життя українців, змінила звичний нам плин життя та зіштовхнула з новими викликами і завданнями. Працівникам системи безоплатної правової допомоги також довелося  підлаштовуватись під нові реалії дійсності та, навіть в скрутні часи, робота не зупинялась.

З початку війни, фахівці Менського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги та секторів бюро правової допомоги   працювали дистанційно:  консультували громадян з правових питань, забезпечували надання первинної правової допомоги через систему «Helpdesk»,  інформували про контакт-центр системи БПД та  інші можливі способи отримати правову допомогу через мобільні за стосунки чи електронну пошту, публікували інформацію з актуальних питань  на офіційній сторінці МЦ у мережі Facebook та на сайтах партнерів. 

Сьогодні, в умовах воєнного стану, фахівці системи безоплатної правової допомоги максимально забезпечують доступ до правової допомоги.

Шановні клієнти! Отримати безоплатну правову допомогу можливо, звернувшись безпосередньо до місцевого центру або одного із секторів бюро правової допомоги.

 

Менський місцевий центр з надання БВПД та сектори бюро правової допомоги працюють у такому режимі:

– Менський місцевий центр з надання БВПД та Менське бюро правової допомоги (вул. Титаренка С., 6а м. Мена) працює у звичайному режимі  з 8:00 до 17:00 без перерви на обід.

Електронна пошта: mena.chernihiv@legalaid.cn.ua

– Сновське бюро правової допомоги (вул. Миру, 51А, м. Сновськ) працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00 без перерви на обід. Електронна пошта snovske@legalaid.cn.ua

– Сосницьке бюро правової допомоги (вул. Троїцька, 32, смт. Сосниця) працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00 без перерви на обід.

– Корюківське бюро правової допомоги (вул. Щевченка, 60, м. Корюківка) працює у звичайному режимі з 8:00 до 17:00 без перерви на обід.

– Семенівське бюро правової допомоги (вул. Червона Площа, 2, м. Семенівка) працює у звичайному режимі з 8:00 до 17:00 без перерви на обід.

– Новгород-Сіверське бюро правової допомоги (вул. Свободи, 12, м. Новгород-Сіверський) працює у звичайному режимі з 8:00 до 17:00 без перерви на обід.

 

Графік особистого прийому громадян:

Колос В. М., директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, приймає у понеділок та середу з 11:00 – 12:00;

Драгун Р.Г., заступник директора, приймає у вівторок та четвер з 15:00 до 16:00.

 

Також отримати правову допомогу можна:

зателефонувавши до контакт-центру системи БПД 0 800 213 103;

у мобільному застосунку «Безоплатна правова допомога https://bit.ly/3hwwgqR;

через мобільний застосунок «Твоє право» https://bit.ly/3iorbkE;

на довідково-інформаційній платформі WikiLegalAid за адресою www.wiki.legalaid.gov.ua;

у месенджерах Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html та Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html;

у кабінеті клієнта на сайті системи БПД https://cabinet.legalaid.gov.ua/.

 

За інформацією Менського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги