» » Навчальні програми для малого та середнього бізнесу

Навчальні програми для малого та середнього бізнесу

На  виконання листа  ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» від 18.11.2021 року № 328 повідомляємо про реалізацію навчальних програм для малого та середнього бізнесу Export Evolution IT та Service Export Ukraine

 

Контактною особою від ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»  для подальшої комунікації призначено Пащукова Сергія, провідного фахівця відділу експортної освіти.

Електронна адреса: spashchukov@epo.org.ua , моб.тел. 066 423 53 23.

 

Менеджмент та власників ІТ компаній запрошуємо на першу в Україні освітню Програму для IT-сектору – Export Evolution IT. Це міжнародна бізнес-освіта для представників IT-компаній, зацікавлених у розвитку експорту своїх послуг та продуктів. Участь у Програмі допоможе покращити навички у:

  • пошуку нових клієнтів за кордоном,
  • залученні проектів з високою доданою вартістю,
  • створенні секторальних партнерств для реалізації великих міжнародних проєктів.

У Програмі вже розробляють свої експортні бізнес плани представники 82 ІТ компаній з
18 регіонів України, які працюють з іноземними тренерами та менторами з таких субсекторів, як AI, VR, fintech, ecommerce та public sector. Детально про Програму та реєстрація за посиланням: https://export.gov.ua/education/175-export_evolution_it. Реєстрація до 20 грудня 2021 року.

 

Для компаній із сфери послуг діє спеціалізована навчальна програма – Service Export Ukraine!

Програму розроблено для підприємців, менеджерів та керівників компаній, які працюють у сфері послуг та вже здійснюють чи хочуть розпочати експортну діяльність.

Це інжиніринг, архітектура, дизайн, мистецтво, видавничі послуги, логістика, інформаційна галузь, фінансова і банківська діяльність, реклама та PR, освіта, індустрія розваг, консалтинг, фітнес та не тільки. За допомогою Service Export Ukraine ви зможете:

  • цифровізувати власні продукти та послуги, отримавши know-how від міжнародних викладачів та тренерів-практиків;
  • розробити покроковий бізнес-план для системного розвитку;
  • знайти нових клієнтів на зовнішньому ринку.

 

Деталі та реєстрація за посиланням:

https://export.gov.ua/education/178-service_export_ukraine

Увага! Навчання на програмах безкоштовне. Перед реєстрацією просимо детально ознайомитись з умовами участі у кожній з програм!