» » Перетин кордону з Республікою Білорусь тільки при наявності паспорту громадянина України для виїзду за кордон

Перетин кордону з Республікою Білорусь тільки при наявності паспорту громадянина України для виїзду за кордон

З 1 вересня 2020 року перетин кордону з Республікою Білорусь здійснюватиметься через закордонний паспорт. Ця процедура діятиме тільки для громадян України, що виїжджають з України на територію РБ.

У зв’язку з цим, хочемо нагадати вам, як можна оформити закордонний паспорт.

  1. Зареєструватися в електронній черзі на сайті ДМС України.

Окрім цього, ми постійно моніторимо сервіс «Електронна черга» та перевіряємо наявність вільних місць у  Сновському районному секторі міграційної служби області щодо оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта для виїзду за кордон: місця для запису є!

Саме цей електронний сервіс дає змогу громадянам обрати зручний час та дату відвідування Сновського РС УДМС для отримання послуг по оформленні біометричних документів.

Разом з тим нагадуємо, що відсутність місць в онлайн-сервісі на сайті не означає відсутності місць взагалі! Сервіс побудовано таким чином, що приблизно половина відвідувачів записується через онлайн-сервіс  та ще половина – це поточна черга «сьогодні на сьогодні».

Звертаємо увагу,  що оформити даний документ ви можете у будь-якому підрозділі міграційної служби, незалежно від вашого місця проживання чи реєстрації.

  1. З’явитися до підрозділу з паспортом громадянина України та ідентифікаційним кодом (за наявності) для оформлення анкети-заяви.

Сплатити за надану послугу ви можете у підрозділі міграційної служби при наявності платіжної  картки будь-якого банку, у  відділенні банку або он-лайн  згідно платіжних реквізитів.

Звертаємо увагу, що паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна оформити з самого народження! Термін виготовлення документу займає до 20 робочих днів, а у терміновому порядку до 7 робочих днів.

Для того,  щоб оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон для дитини одному із батьків необхідно: з’явитися до територіального підрозділу, який вказаний в смс повідомленні при реєстрації в онлайн-черзі з відповідним пакетом документів, а саме: паспортом громадянина України одного з батьків,  свідоцтвом про народження дитини (паспортом громадянина України у вигляді ID картки для осіб, які досягли 14-річного віку) та квитанцією про сплату послуги. У разі оформлення закордонного паспорту маленькій дитині, може бути подано 1 фотокартку розміром 10х15 см для внесення відцифрованого відображення особи шляхом сканування.

Звертаємо увагу,  що при досягненні 16 річного віку дитина може самостійно звернутися для отримання даної послуги та надати спеціалісту лише паспорт громадянина України у вигляді ID картки та квитанцію про сплату послуги.

У разі виникнення будь-яких питань Ви можете звернутись на телефонну «гарячу лінію» УДМС України в Чернігівській області за телефоном (0462) 666-185.

Завідувач Сновського РС УДМС України в Чернігівській області   Алла МОГИЛЕВЕЦЬ