» » Про необхідність отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин  стаціонарними джерелами

Про необхідність отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин  стаціонарними джерелами

Суб’єкти господарювання, які знаходяться на території Сновської міської територіальної громади, сплачували у 2020 році екологічний податок за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин БЕЗ НАЯВНОСТІ ДОЗВОЛУ  на такі викиди стаціонарними джерелами забруднення. Про це повідомляє Корюківська райдержадміністрація. У разі відсутності такого дозволу або недодержання вимог, передбачених наданим дозволом, інші порушення нормативів та порядку здійснення викидів забруднюючих речовин стаціонарними джерелами під час експлуатації технологічного устаткування, споруд тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб та нарахування збитків, які заподіяні державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря (ст. 78 КУпАП).

Тож нагадує керівникам підприємств, установ, організацій та суб’єктам підприємницької діяльності, що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря про необхідність отримання відповідного дозволу.

За довідками звертайтеся до Корюківської райдержадміністрації. Адреса: м.Корюківка, вул.Шевченка,60. Тел. 0(4657)2-15-58.

В.о. голови Корюківської РДА Анжела Ющенко