» » Програма «Власний дім» відновила свою діяльність

Програма «Власний дім» відновила свою діяльність

В області продовжує дію Обласна програма підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2021 – 2027 роки, затверджена рішенням двадцять п’ятої сесії обласної ради сьомого скликання від 28.10.2020  № 42-25/VII.

Відповідно до зазначеної програми жителям області надана можливість отримувати довгострокові пільгові кредити для будівництва, добудови, реконструкції, ремонту та придбання житла, а також його інженерного облаштування, розвитку особистого селянського господарства, тощо.

Умови надання пільгових кредитів за обласною
програмою «Власний дім»

Згідно Програми жителі сіл, селищ, селищ міського типу та малих міст Чернігівської області мають можливість отримати довгострокові пільгові кредити на наступні цілі:

  • нове будівництво індивідуального житлового будинку до 400 тис. грн. на 20 років (жителям селищ до 300,0 тис. грн.);
  • добудову, реконструкцію, капітальний ремонт житла – до 250 тис. грн. на 20 років (жителям селищ до 150,0 тис. грн.);
  • придбання завершеного або не завершеного будівництвом індивідуального житла – до 300 тис. грн на 20 років (жителям селищ до 200,0 тис. грн.);
  • будівництво,добудову, реконструкцію підсобних господарських приміщень – до 100 тис. грн на 10 років;
  • інженерне облаштування житла табудівництво інженерних мереж (газифікація, водозабезпечення, водовідведення, опалення, електрифікація житла, заміна опалювальних котлів) – до 100 тис. грн на 10 років (жителям селищ до 50,0 тис. грн);
  • розвиток особистого селянського господарства (придбання сільгосптехніки, обладнання, домашньої худоби, та інше) – до 150 тис. грн на 15 років;

Плата за користування кредитами є пільговою та становить 3% річних.

Компенсація витрат Фонду по проведенню робіт з надання, обслуговування та повернення кредитів відшкодовується Позичальником окремо в розмірі 6% річних.

З питань отримання кредитів за обласною Програмою «Власний дім», необхідно звертатись до Чернігівського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за адресою:

м.Чернігів, вул. Малиновського, 32- Б,

тел. (04622) 69-37-97 або (067) 460-79-75

електронна пошта:chfond@ukr.net

сайт Фонду: chfond.at.ua

 

За інформацією Чернігівського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі