» » Щодо недопущення травмування та загибелі людей на воді 

Щодо недопущення травмування та загибелі людей на воді 

Через постійно мінливу температуру повітря останнім часом  на річках та озерах утворюється нестійкий крижаний покрив, який має особливу небезпеку.

Всім керівникам служб, структурним підрозділам Сновської територіальної громади, старостам необхідно вжити всіх можливих роз’яснювально-профілактичних заходів серед населення, щодо запобігання загибелі людей на воді:

– встановити на підконтрольних територіях бігбордів, інформаційних стендів, виготовлення та розповсюдження листівок, пам’яток;

– посилити проведення заходів пропаганди з попередженню загибелі населення на воді, надзвичайних ситуацій та загибелі і травмування людей на них.

До обходів помешкань долучати працівників з інших відомств (Сновський сектор поліції, УДСНС, ЖЕД, газової служби, працівників соцзахисту і т.д).

З метою інформування працівників, населення, на підконтрольних територіях розмістити, оновити та доповнити, інформаційно – довідкові куточки, бігборди, стенди, листівки, пам’ятки, стосовно забезпечення правил поведінки на льоду.

На нарадах, періодично обговорювати питання щодо попередження травмування та загибелі на воді, до нарад залучати працівників, УДСНС, поліції, співробітників ОМС для більш якісного проведення та висвітлення інформації.

 

Сновський  РС  УДСНС України у Чернігівській області  

Сектор з питань праці та надзвичайних ситуацій Сновської  міської ради