» » У селі Стара Рудня Сновського району працював мобільний консультативний пункт  

У селі Стара Рудня Сновського району працював мобільний консультативний пункт  

23 вересня 2020 року на виконання квартального плану роботи Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги начальник Сновського бюро правової допомоги Ірина Литвиненко забезпечила роботу мобільного консультативного пункту в селі Стара Рудня  Сновського району.

Прийом громадян здійснювався в приміщенні Сновської об’єднаної територіальної громади в селі Стара Рудня  з 10 – 00 до 12 – 00 години.

За отриманням правової консультації звернулась шестеро осіб, яких цікавили питання переважно земельного законодавства, як то порядок приватизації земельних ділянок за різним цільовим призначенням, оформлення документів на земельні ділянки. Одночасно серед порушених питань були питання соціального захисту, пенсійного, спадкового законодавства. Представник Сновського бюро правової допомоги надала роз’яснення з порушених питання визначивши механізм дій в кожному окремому випадку та в межах чинного законодавства.

Проведення подібних прийомів громадян сприяє комплексному вирішенню правової проблеми, підвищує правову обізнаність мешканців села чим підвищує рівень правової спроможності громади.

Дякуємо за співпрацю представникам Сновської міської риди та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Нагадуємо, що правова допомога надається Сновським бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Сновськ, вул. Миру 51а, тел.: (0254) 2-13-48.

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., 6-А, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

Інформацію підготувала

начальник Сновського бюро правової допомоги

Ірина Литвиненко