» » В межах соціального проекту для студентів “Scholarship в Україні” триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн.

В межах соціального проекту для студентів “Scholarship в Україні” триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн.

Інформація про конкурс:
Це вже IV конкурс “Scholarship в Україні” для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

В межах цього конкурсу надається 3 окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2і та 3і місця також отримають цінні грошові призи.

Участь у конкурсі безкоштовна.
Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту грантонадавачів:

1 грант – https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant
2 грант – https://banker.ua/grant/
3 грант – https://maanimo.com/scholarship

Теми для написання робіт пропонуються в фінансово-економічній сфері для поліпшення фінансової грамотності української молоді.

 

На численні прохання конкурс подовжено. Роботи приймаються до 20.12.2019 р.

Контакти організаторів

тел.: +38067 622 62 82
e-mail: grant@scholarship.in.ua

Проект “Scholarship в Україні” підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 40 ВУЗів, громадські організації та онлайн ЗМІ.