» » Відкрити заклади дошкільної освіти на Сновщині планують з 1 червня

Відкрити заклади дошкільної освіти на Сновщині планують з 1 червня

Шановні жителі Сновської ОТГ!

         Зважаючи на оприлюднення постанови Кабміну від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів»; Постанови Міністерства охорони здоров’я України від 21 травня 2020 року №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»; рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сновської РДА Чернігівської області від 22 травня 2020 року №15 Сновська міська рада та Управління освіти Сновської міської ради готує наказ про відкриття закладів дошкільної освіти з 1 червня 2020 року (у разі, якщо ситуація з захворюваністю по Сновській ОТГ не зміниться).

З 25.05 по 29.05 у закладах дошкільної освіти будуть проведені профілактичні дезінфекції приміщень, лабораторні дослідження питної води. Батьки за цей час мають взяти довідки у педіатрів, що дозволяють дітям відвідувати дошкільний заклад.

Шановні батьки просимо вас з розуміння поставитись до пом’якшення карантинних заходів. У групах повинно бути не більше 10 дітей. Якщо у когось є можливість залишити дитину вдома, зробіть це заради здоров’я вашої дитини.

Дякуємо за розуміння та сподіваємось на вашу підтримку.

Управління освіти, сім`ї молоді та спорту міської ради