» » Як перевірити стан розрахунку за газ та його транспортування

Як перевірити стан розрахунку за газ та його транспортування

Що робити, якщо платіжка за доставку газу та газ не прийшла вчасно через перебої в роботі пошти або згубилась? Подивитись та перевірити нарахування можна в особистому кабінеті на сайті 104.ua. Такий кабінет мають нині понад 111 тисяч споживачів газу на Чернігівщині, повідомляють в АТ «Чернігівгаз». Раніше його можна було отримати, самостійно зареєструвавшись на сайті. Тепер зробити це ще простіше – за допомогою експрес-реєстрації. Достатньо зателефонувати до контакт-центру «Чернігівгазу» (0462) 61-62-04,  (067) 65-64-104, назвати свій особовий рахунок, і оператори самі зроблять такий кабінет для споживача. Телефонувати потрібно з мобільного – він буде використаний для створення кабінету.  Після цього протягом дня на телефон споживача надійде смс-повідомлення з логіном і паролем для входу в кабінет. Можна натиснути на посилання в повідомленні і увійти в кабінет одразу зі смартфона, ввівши вказані логін і пароль. Або можна увійти з комп`ютера – обрати функцію «увійти» на сайті 104.ua і ввести ті ж самі логін і пароль з смс-ки.

В особистому кабінеті можна дізнатись обсяги споживання газу за попередні періоди, історію показань лічильника, інформацію про призначену субсидію чи пільгу, наявність боргу або переплати і багато іншої інформації, що стосується споживання газу, а також поставити свої питання.  В ньому зручно передавати показання лічильників, а платіжки з’являються раніше, ніж надходять поштою – їх можна завантажити, роздрукувати і оплатити прямо в особистому кабінеті.

Також в АТ «Чернігівгаз» дякують всім, хто розраховується за доставку газу і нагадують, для чого призначені ці платежі. За їх рахунок регулюється тиск газу для безпечної та безаварійної подачі споживачам;  газові мережі утримуються в справному стані, ремонтуються та оновлюються, встановлюються безкоштовні лічильники; працює аварійно-диспетчерська служба. На 1 квітня на Чернігівщині населення заборгувало за доставку газу понад 15 мільйонів гривень. Нині, під час карантину,  діє мораторій на відключення боржників, але  накопичення боргів ставить під загрозу стабільність газопостачання і самих споживачів затягує в боргову яму, адже карантин закінчиться, і борги однаково доведеться сплачувати

Ольга Конопацька-Плєхова, начальник відділу з зовнішніх комунікацій АТ «Чернігівгаз»