УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Дев’ятнадцята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

23 березня 2018 року                                             м. Сновськ                                                                 № ­­­2-19/VII

 

Про затвердження порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Сновська міська рада

 

З метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики міська рада вирішила:

 1. Затвердити:
  • Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Сновська міська рада (додається)
  • Перелік відомостей, які становлять інформацію з обмеженим доступом (конфіденційну, таємну, службову) у Сновській міській раді (додається).
  • Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на публічну інформацію, розпорядником якої є Сновська міська рада (додається).
  • Розмір фактичних витрат на копіювання або друк копій документів, що надаються за запитами на публічну інформацію, розпорядником яких є Сновська міська рада (додається).
 2. Керівникам структурних підрозділів міської ради забезпечити систематичне і оперативне надання інформації, що готується відповідними підрозділами і підлягає оприлюдненню відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради для розміщення  на офіційному веб-сайті установи.
 3. Визначити відповідальною особою з питань організації доступу до публічної інформації у Сновській міській раді та її виконавчих органах – керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Сновської міської ради.
 4. Визначити керівників міської ради організаторами доступу до публічної інформації, якою володіє розпорядник інформації.
 5. Спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями в Сновській міській раді визначити кабінет загального відділу міської ради.
 6. Загальному відділу Сновської міської ради забезпечити обов’язкову реєстрацію запитів, що містять публічну інформацію, та ведення обліку запитів на інформацію.
 7. Рішення сесії №2-13/VIII від 24 листопада 2017 року «Про затвердження Положення про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Сновської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.
 8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики (голова Скідан С.С.).

 

Міський голова                                                                         О.О.Медведьов