Структура Сновської міської ради 

Виконавчий апарат міської ради

П.І.Б.

Посада

Номер
телефону

1.                  

Медведьов Олександр Олександрович

Сновський міський голова

2-15-42

2.                  

Авдієвська Наталія Володимирівна

Секретар Сновської міської ради

2-16-86

3.                  

 

Перший заступник Сновського міського голови

2-15-42

4.                  

Силенок Сергій Вадимович

Заступник Сновського міського голови

2-15-42

5.                  

Карпенко Володимир Миколайович 

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

2-15-42

Відділ  бухгалтерського обліку та звітності

6.                  

Виблова Світлана Анатоліївна

Начальник відділу-головний бухгалтер

2-15-42

7.                  

Коваленко Надія Олександрівна

Заступник начальника

2-15-42

8.                  

Кривенко Валентина Борисівна

Головний спеціаліст

2-15-42

9.                  

Салата Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст

2-15-42

10.                  

Мірошниченко Маргарита Сергіївна  Провідний спеціаліст

2-15-42

Сектор з публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності

11.             

Шило Тетяна Михайлівна

Завідувач сектору

2-15-42

12.             

Зачепа Ірина Володимирівна

Головний спеціаліст

2-15-42

Відділ кадрової та архівної роботи

13.             

Сухобок Тетяна Сергіївна

Начальник відділу

2-15-42

14.             

Зикова Наталія Миколаївна

Головний спеціаліст з кадрових питань

2-15-42

15.             

Огієнко Олеся Геннадіївна

Головний спеціаліст з архівних питань

2-15-42

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю

16.             

Мартиненко Лариса Вікторівна

Начальник відділу

2-15-42

17.             

Батюк Олена Михайлівна

Головний спеціаліст

2-15-42

18.             

Близнюк Наталія Юріївна

Головний спеціаліст

2-15-42

Відділ економічного розвитку та інвестицій

19.             

Мундурс Ірина Миколаївна

Начальник відділу

2-15-42

20.             

Гукун Ганна Мар’янівна

Заступник начальника

2-15-42

21             

Матчана Світлана Михайлівна

Головний спеціаліст

2-15-42
22

Личак Оксана Валеріївна

Головний спеціаліст 2-15-42

Відділ юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

23             

Уманський Владислав Володимирович 

Начальник відділу (мобілізований)

2-15-42

24             

Гукун Юлія Григорівна 

Головний спеціаліст

2-15-42

24             

Борсук Віка Петрівна

Провідний спеціаліст

2-15-42

Відділ земельних відносин та агропромислового розвитку

25             

Недвіга Валентина Володимирівна

Начальник відділу

2-15-42

26             

Никитенко Вікторія Вікторівна

Головний спеціаліст

2-15-42

Загальний відділ

27             

Куліш Наталія Олександрівна

Начальник відділу

2-15-42

28         

Шуба Ірина Валеріївна

Головний спеціаліст

2-15-42

29             

Препіяло Інна Анатоліївна Головний спеціаліст 2-15-42

Відділ житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту

30             

Аникієнко

Олена Аркадіївна

Начальник відділу

2-15-42

31             

Гладченко Вікторія Михайлівна

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

2-15-42

32             

Ященко Ольга Володимирівна

Головний спеціаліст з питань архітектури та містобудування

2-15-42

Сектор з питань праці та надзвичайних ситуацій

33             

Єфименко Марія В’ячеславівна

Завідувач сектору

2-15-42

34             

Сігута Валентин Борисович

Головний спеціаліст-інспектор з праці

2-15-42

Сектор соціального захисту населення

35             

Біліченко Алла Володимирівна

Завідувач сектору

2-15-42

36             

Белінська Ганна Михайлівна

Головний спеціаліст

2-15-42

Відділ благоустрою та господарського забезпечення

37             

Єфименко Наталія Юріївна

Начальник відділу

2-15-42

38             

Добродій Альона Андріївна

Заступник начальника

2-15-42

39             

Корецький Валентин Володимирович

Головний спеціаліст 

2-15-42

40             

Тітенко Андрій Михайлович

Павліченко Сергій Юрійович

Головний спеціаліст (мобілізований)

Головний спеціаліст

 

41         

Гренфельд Олег Георгійович

Завідувач господарства

2-15-42

42             

Сахута Володимир Володимирович

Комендант

 

43             

Станішевська Тетяна Леонтіївна

Інспектор з благоустрою

2-15-42

Відділ “Центр надання адміністративних послуг”

44             

Терещенко Лілія Олександрівна

Начальник відділу

2-17-70

Сектор ведення реєстру територіальної громади та видачі довідок

відділу ЦНАП

45             

Царук Валентина Миколаївна

Заступник начальника відділу ЦНАП, завідувач сектору-адміністратор

2-17-70

46             

Кравець Марина Василівна

Адміністратор

2-17-70

47             

Кухаренко Ніна Миколаївна

Провідний спеціаліст

2-17-70

48 Максименко Марія Іллівна Адміністратор 2-17-70

Сектор соціальної політики відділу ЦНАП

49             

Лахадинова Наталія Олександрівна

Завідувач сектору-адміністратор

2-17-70

50             

Жеребцова Олена Михайлівна

Адміністратор

2-17-70

51            

Реута Юлія В`ячеславівна

Адміністратор

2-17-70

52            

Івако Вікторія Вікторівна

Адміністратор

2-17-70

Сектор з державної реєстрації та дозвільно-погоджувальних процедур відділу ЦНАП

53             

Терехов Віктор Володимирович

Завідувач сектору-державний реєстратор

2-17-70

54            

Горбатович Кристина Едуардівна

Державний реєстратор

2-17-70

Старостинські округи

Назва старостинського округу

Прізвище, ім’я по-батькові старости

Села

Прізвище, ім’я, по-батькові діловода або провідного спеціаліста

Службовий телефон

1.                  

Велико-щимельський

Добродій Борис Олександрович

Великий Щимель

Ященко Валентина Федорівна

4-41-31

2.                  

Гірський

Апришко Андрій Володимирович

Гірськ, Хрінівка, Липівка

Лісогор Тамара Петрівна

4-56-31

Клюси, Пльохів

 

4-56-44

3.                  

Займищанський

Добродій Борис Олександрович

Ларченко  Андрій Михайлович (мобілізований)

Займище

Омельяненко Наталія Володимирівна

4-41-53

4.                  

Кучинівський

Недвига Олена Миколаївна

Кучинівка

Апецько Оксана Миколаївна

4-44-31

4-44-42

5.                  

Новоборовицький

Анищенко Олена Іванівна

Сірий Анатолій Олександрович

Нові Боровичі, Загребельна Слобода

Ховпун Наталія Володимирівна

4-71-31

Жовідь, Піщанка

Ховпун Наталія Володимирівна

4-71-91

6.                  

Петрівський

Деркач Марія Федорівна

Петрівка, Журавок

Малетич Марія Василівна

4-45-31

4-45-42

7.                  

Рогізківський

Мірошниченко Юрій Олександрович

Рогізки

Приходько Алла Альбертівна

4-63-31

4-63-42

Нові Млини, Лосева Слобода

Росик Вікторія Михайлівна

2-75-82

8.                  

Смяцький

Дворник Наталія Йосипівна

Заріччя

Лемешко Валентина Володимирівна

4-67-31

Смяч Полуда Наталія Олексіївна

4-52-42

9.                  

Сновський

Мороз Марія Іванівна

Сновське, Єнькова Рудня, Михайлівка

Ющенко Олена Трохимівна

4-46-41

4-46-22

Чепелів

 

4-46-41

10.              

Старо-боровицький

Шевардіна Алла Анатоліївна

Старі Боровичі, Гвоздиківка

Цог Тетяна Борисівна

4-54-42

11.              

Старо-руднянський

Шмаровоз Микола Петрович

Стара Рудня

Холявко Лариса Василівна

4-45-72

12.              

Суничненський

Кривошей Людмила Олексіївна

Суничне, Попільня, Шкробове

Трус Ольга Іванівна

4-55-31

Низківка, Щокоть, Руда, Привільне, Радвине, Лютівка, Куропіївка, Філонівка

Шевченко Оксана Володимирівна

4-64-82

13.              

Тихоновичі

Бондаренко Анатолій Миколайович

Тихоновичі, Слава

Будлянська Наталія Валеріївна

4-53-31

Гута-Студенецька, Сальне

Лапітан Ольга Василівна

4-61-23

Софіївка, Іванівка, Глибокий Ріг

Горбик Наталія Олександрівна

4-53-51

14.              

Тур’янський

Артюшенко Олександр Анатолійович

Туря, Мишине, Лука, Селище

Данч Олена Леонідівна

4-57-42

Єліне, Млинок, Містки, Безуглівка

Лінська Ольга Олексіївна

4-51-42

15.              

Хотуницький

Безручко Лариса Іванівна

Хотуничі, Камка, Крестопівщина

Безручко Світлана Іванівна

4-43-42

Керівники структурних підрозділів (виконавчих органів з правами юридичної особи) 

№ п/п

П.І.Б.

Посада

Назва структурного підрозділу

Номер телефону

1.                 

Мірошниченко Лариса Олександрівна

в.о.начальника

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту

2-17-00

2.                 

Лихошерст Світлана Петрівна

Начальник

Служба у справах дітей

2-19-72

3.                  

Савченко Ліна Георгіївна

Начальник

Фінансовий відділ

2-10-92

2-12-47

4.                  

Добненко Наталія Михайлівна

Начальник

Відділ культури і туризму

2-14-97,

2-76-60

5.                  

Хоменко Світлана Миколаївна

Директор

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

2-12-30


Керівники комунальних підприємств
 

№ п/п

П.І.Б.

Посада

Назва структурного підрозділу

Номер телефону

1.                  

Кошова Ганна Іванівна

Начальник

КП «Сновська ЖЕД»

2-19-19

2.                  

Якубовська Ірина Володимирівна

Генеральний директор

КНП «Сновська ЦРЛ»

2-17-96

3.                  

Шарпан Олена Іванівна

Генеральний директор  

КНП «Сновський ЦПМД»

2-11-72

4.                  

Остапенко Анатолій Олександрович

Директор

КП «Будівництво м’ясокомбінату»

2-20-72