Склад виконавчого комітету Сновської міської ради VІІІ скликання

    1. Медведьов Олександр Олександрович – міський голова;
    2. Самойлова Наталія Володимирівна – секретар міської ради;
    3. Мірошниченко Павло Леонідович – перший заступник міського голови;
    4. Силенок Сергій Вадимович – заступник міського голови;
    5. Карпенко Володимир Миколайович – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету
    6. Васько Микола Миколайович – пенсіонер;
    7. Гончаренко Олександр Олександрович – співзасновник громадської організації «Лампа»;
    8. Гориченко Олеся Олександрівна – начальник відділу реалізації державної соціальної підтримки № 2 Управління соціального захисту населення Корюківської РДА;
    9. Грабовський Олександр Володимирович – начальник Сновської дільниці АТ «Облтеплкомуненерго»;
    10. Журавльов Володимир Михайлович – начальник відділу контролю з використання та охорони земель Корюківського, Семенівського, Сновського та Новгород-Сіверського районів;
    11. Коваленко Олена Іванівна – начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту;
    12. Кошова Ганна Іванівна – начальник КП «Сновська ЖЕД»;
    13. Кромський Сергій Володимирович – головний інженер ПрАТ «Комунальник»;
    14. Силенко Роман Михайлович – начальник 8 державної пожежно-рятувальної частини (м. Сновськ);
    15. Скороход Олександр Михайлович – директор Сновського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Сновськрайагролісгосп»;
    16. Тєлєгін Сергій Іванович – фізична особа-підприємець;
    17. Чибис Ніна Миколаївна – голова правління Щорської райспоживспілки (м. Сновськ);
    18. Шарпан Олена Іванівна – головний лікар КНП «Сновський ЦПМД»;
    19. Шуляк Ігор Сергійович – начальник Сновського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області;

    Старости:

  1.  20. Артюшенко Олександр Анатолійович – староста Тур’янського старостинського округу;
    1. Безручко Лариса Іванівна – староста Хотуницького старостинського округу;
    2. Бондаренко Анатолій Миколайович – староста Тихоновицького старостинського округу;
    3. Дворник Наталія Йосипівна – староста Смяцького старостинського округу;
    4. Деркач Марія Федорівна – староста Петрівського старостинського округу;
    5. Добродій Борис Олександрович – староста Великощимельського старостинського округу;
    6. Кривошей Людмила Олексіївна – староста Суничненського старостинського округу;
    7. Ларченко Андрій Михайлович – староста Займищанського старостинського округу;
    8. Мірошниченко Юрій Олександрович – староста Рогізківського старостинського округу;
    9. Мороз Марія Іванівна – староста Сновського старостинського округу;
    10. Недвига Олена Миколаївна – староста Кучинівського старостинського округу;
    11. Пищур Світлана Василівна – староста Гірського старостинського округу;
    12. Сірий Анатолій Олександрович – староста Новоборовицького старостинського округу;
    13. Шевардіна Алла Анатоліївна – староста Староборовицького старостинського округу;
    14. Шмаровоз Микола Петрович – староста Староруднянського старостинського округу;