Участь депутатів  Сновської міської 8 скликання ради у пленарних засіданнях сесій в 2021 році

№ п/п Прізвище та ініціали депутатів 3

с

е

с

і

я

4

с

е

с

і

я

5

с

е

с

і

я

 6

с

е

с

і

я

7

 

с

е

с

і

я

8

 

с

е

с

і

я

В

с

ь

о

г

о

 

с

е

с

і

й

«+»

п

р

и

с

у

т

н

і

«–»

в

і

д

с

у

т

н

і

28.

01.

21

25.

02.

21

26.

03.

21

23.

04.

21

27.

05.

21

06.

07.

21

1. Медведьов О.О. + + + + 6 4 2
2. Анищенко С.В. + + + + + 6 5 1
3. Анопрієнко В.М. + + + + 6 4 2
4. Бебех Г. І. + + + + Χ 5 4 1
5. Виблов С.А. + + + + 6 4 2
6. Головач О. М. + + + + 6 4 2
7. Гордюк В. Г. + + + + + + 6 6 0
8. Гукун Г.М. + + + + + 6 5 1
9. Данилова Л. О. + + + + 6 4 2
10. Добненко Н. М. + + + + + + 6 6 0
11. Єфименко Н. Ю. + + + + + 6 5 1
12. Карпенко В. М + + + + + + 6 6 0
13. Логвиненко Л.Г. + + + + 6 4 2
14. Малетич М.В. + + 6 2 4
15. Матвієнко В. І. + + + + + 6 5 1
16. Науменко О. І. + + + 6 3 3
17. Невмовенко В.І. + + + + + 6 5 1
18. Остроухов В.В. + 6 1 5
19. Полюшко А.О. + + + + + 6 5 1
20. Самойлова Н.В.. + + + + + + 6 6 0
21. Сергійко В.А. + + + + + + 6 6 0
22. Симонок С.О. + + + + + + 6 6 0
23. Солодовник П.В. + + + + + + 6 6 0
24. Терещенко А.М. + + + + 6 4 2
25. Терещенко Л.О. + + + + + + 6 6 0
26. Тютюнник П.О. + + + + 6 4 2
27. Цуприк О.В. Χ Χ Χ Χ Χ + 1 1 0
28. Якубовська І.В. + + + + + 6 5 1

 

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи.

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
26.01 22.02 24.03 21.04 24.05 01.07
Невмовенко Володимир Іванович + + + + + + 6 6 0
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + 6 5 1
Анищенко Сергій Валентинович + + + + + + 6 6 0
Малетич Марія Василівна + + + + 6 4 2
Науменко Олександр Іванович + + + + + + 6 6 0
Терещенко Андрій

Миколайович

+ + + + + 6 5 1

 

 

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

       П.І.Б 1 2 3 4 5 Всього «+» при сутні «-» від сутні
27.01 23.02 22.03 25.05 01.07
Виблов Сергій Анатолійович + + + 5 3 2
Головач Олександр Миколайович + + + + 5 4 1
Єфименко Наталія Юріївна + + + + + 5 5 0
Анопрієнко Володимир Михайлович + + + + 5 4 1
Данилова Любов Олександрівна + + + + 5 4 1
Сергійко Вадим Анатолійович + + + + + 5 5 0

 

 

 Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всього «+» при сутні «-»

від сутні

26.

01

04.

02

23.

02

11.

03

24.

03

21.

04

14.

05

20.

05

25.

05

24.

06

01.

07

19.

07

1.     Гукун Ганна Мар’янівна + + + + + + + + 12 8 4
2.     Добненко Наталія Михайлівна + + + + + + + + + + + 12 11 1
3.     Терещенко Лілія Олександрівна + + + + + + + + + + + 12 11 1
4.     Гордюк Володимир Григорович + + + + + + + + + + + 12 11 1
5.     Логвиненко Лідія Григорівна + + + + 12 4 8
6.     Матвієнко Вячеслав Іванович + + + + + + + + 12 8 4
7.     Симонок Сергій Олександрович + + + + + + + 12 7 5

Постійна комісія з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики.

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 Всього «+» при сутні «-» від сутні
27.01 27.02 23.03 20.04. 14.05. 25.05. 01.07
Карпенко Володимир Миколайович + + + + + + 7 6 1
Солодовник Павло Васильович + + + + + 7 5 2
Бебех Галина Іванівна + + Χ 6 2 4
Остроухов Віталій Володимирович + + + 7 3 4
Полюшко Анна Олексіївна + + + + + + + 7 7 0
Якубовська Ірина Володимирівна + + + + + + + 7 7 0

Участь депутатів  Сновської міської 8 скликання ради у пленарних засіданнях сесій в 2020 рік

№ п/п Прізвище та ініціали депутатів 1(І)

се

сія

1(ІІ)

се

сія

2(І)

се

сія

 2(ІІ)

се

сія

В

с

ь

о

г

о

 

с

е

с

і

й

«+» п

р

и

с

у

т

н

і

«–»

в

і

д

с

у

т

н

і

27.

11.

2020

10.

12.

2020

24.

12.

2020

29.

12.

2020

1. Медведьов О.О. + + + + 4 4 0
2. Анищенко С.В. + + 4 2 2
3. Анопрієнко В.М. + + + 4 3 1
4. Бебех Г. І. + + + + 4 4 0
5. Виблов С.А. + + 4 2 2
6. Головач О. М. + + + + 4 4 0
7. Гордюк В. Г. + + + + 4 4 0
8. Гукун Г.М. + + + + 4 4 0
9. Данилова Л. О. + + + + 4 4 0
10. Добненко Н. М. + + + + 4 4 0
11. Єфименко Н. Ю. + + + + 4 4 0
12. Карпенко В. М + + + 4 3 1
13. Логвиненко Л.Г. + + + 4 3 1
14. Малетич М.В. + + + + 4 4 0
15. Матвієнко В. І. + 4 1 3
16. Науменко О. І. + + + 4 3 1
17. Невмовенко В.І. + + + 4 3 1
18. Остроухов В.В. + + 4 2 2
19. Полюшко А.О. + + + + 4 4 0
20. Самойлова Н.В.. + + + + 4 4 0
21. Сергійко В.А. + + 4 2 0
22. Симонок С.О. + + + + 4 4 0
23. Солодовник П.В. + + + + 4 4 0
24. Терещенко А.М. + + + + 4 4 0
25. Терещенко Л.О. + + + + 4 4 0
26. Тютюнник П.О. + + + + 4 4 0
27. Якубовська І.В. + + 4 2 2

Участь депутатів міської ради 8 скликання у роботі засідань постійних комісій в 2020 році

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи

П.І.Б 1 2 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
08.12 21.12
Невмовенко Володимир Іванович + + 2 2 0
Тютюнник Павло Олександрович + + 2 2 0
Малетич Марія Василівна + + 2 2 0
Анищенко Сергій Валентинович + 2 1 1
Науменко Олександр Іванович + + 2 2 0
Терещенко Андрій

Миколайович

+ + 2 2 0

 

 

 

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
27.11 08.12 22.12 29.12
Виблов Сергій Анатолійович + + + 4 3 1
Головач Олександр Миколайович + + + + 4 4 0
Єфименко Наталія Юріївна + + + + 4 4 0
Анопрієнко Володимир Михайлович + + 4 2 2
Данилова Любов Олександрівна + + + + 4 4 0
Сергійко Вадим Анатолійович + 4 1

 

 Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
27.11 09.12 22.12 29.12
1.     Гукун Ганна Мар’янівна + + + + 4 4 0
2.     Добненко Наталія Михайлівна + + + + 4 4 0
3.     Терещенко Лілія Олександрівна + + + + 4 4 0
4.     Гордюк Володимир Григорович + + + + 4 4 0
5.     Логвиненко Лідія Григорівна + 4 1
6.     Матвієнко Вячеслав Іванович + 4 1 3
7.     Симонок Сергій Олександрович + + + 4 3 1

Постійна комісія з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

П.І.Б 1 2 Всього «+» при сутні «-» від сутні
22.12 29.12
Карпенко Володимир Миколайович + + 2 2 0
Солодовник Павло Васильович + + 2 2 0
Полюшко Анна Олексіївна + + 2 2 0
Бебех Галина Іванівна + 2 1
Остроухов Віталій Володимирович + 2 1 1
Якубовська Ірина Володимирівна 2 0 2

Участь депутатів  Сновської міської 7 скликання ради у пленарних засіданнях сесій в 2020 рік

№ п/п Прізвище та ініціали депутатів 44

се

сія

45

се

сія

46

се

сія

 47

се

сія

 48

  се

сія

49 

се

сія 

 50

се

сія

 51

се

сія

52

се

сія

В

с

ь

о

г

о

 

с

е

с

і

й

«+» п

р

и

с

у

т

н

і

« – »

в

і

д

с

у

т

н

і

30.

01.

2020

18.

02.

2020

27.

03.

2020

15.

05.

2020

23.

06.

2020

28.

07.

2020

28.

08.

2020

29.

09.

2020

20.

10.

2020

1. Медведьов О.О. + + + + + + + + + 9 9 0
2. Аникієнко Л.П. + + + + 9 4 5
3. Анопрієнко В.М. + + + + + 9 5 4
4. Безручко Л.І. + + + + + + 9 6 3
5. Булденко М.Ф. + + + + + + 9 6 3
6. Булденко Т.А. + + + + + + + + + 9 9 0
7. Виблов С.А. + + + + + 9 5 4
8. Захарченко А.О. + + + + + 9 5 4
9. Кирилюк О.І. 9 0 9
10. Клименко Т.І. + + + + + + 9 6 3
11. Компанець О.І. + + + + + + 9 6 3
12. Кошова Г.І. + + + + + + + + 9 8 1
13. Кузьменко О.В. 9 0 9
14. Малетич М.В. + + + + + + + + + 9 9 0
15. Матвієнко В.І. + + + + + + + 9 7 2
16. Нагорна Т.І. + + + + + + + + 9 8 1
17. Омельяненко Н.В. + + + + + + + + 9 8 1
18. Пискун В.А. + + + 9 3 6
19. Рибальченко Л.І. + + + + + + + + 9 8 1
20. Росік М.Ф. + + + + + + + 9 7 2
21. Самойлова Н. В. + + + + + + + + + 9 9 0
22. Самусенко О.П. + + + + + + 9 6 3
23. Сікач В. М. + + + + 9 4 5
24. Скідан С.С. + + + + + 9 5 4
25. Смоляк В.М. + + + + + + + 9 7 2
26. Тютюнник  П.О. + + + + + + + + 9 8 1
27. Фориш В.М. + + + 9 3 6


Участь депутатів міської ради 7 скликання у роботі засідань постійних комісій в 2020 році

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємства,  транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
28.01 18.02 25.03 14.05 19.06 24.07 26.08 28.09 19.10
Виблов

Сергій Анатолійович

+ + + + + + + + 9 8 1
Безручко Лариса Іванівна + + + + + + 9 6 3
Омельяненко Наталія Володимирівна + + + + + + + + + 9 9 0
Росік Михайло Федорович + + + + + + 9 6 3
Нагорна Тетяна Іванівна + + + + + + 9 6 3

  

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

П.І.Б. 1 2 3 4 5 6 7 Всьо го « + » при сутні « – » від сутні
28.01 18.02 25.03 15.05 19.06 23.07 27.08
Скідан

Світлана Сергіївна

+ + + + + + 7 6 1
Компанець

Олена Іванівна

+ + + 7 3 4
Малевич

Марія Василівна

+ + + + + + + 7 7 0
Аникієнко

Леонід Петрович

+ + + 7 3 4
Анопрієнко Володимир Михайлов. + + + + + + 7 6 1

 

   Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
28.01 17.02 13.03 24.03 09.04 10.04 15.04 27.04 13.05 01.06 18.06 02.07 27.07 03.08 26.08 07.09 10.09 28.09 08.10
Кирилюк Олександр Іванович + + + + 19 4 15
Кузьменко Олександр Вікторович + + + + 19 4 15
Булденко Тетяна Андріївна + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19 19 0
Смоляк Володимир Микол. + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19 19 0
Матвієнко В’ячеслав Іванович + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19 19 0

  

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
28.01 17.02 26.03 13.05 19.06 27.07 26.08 25.09 19.10
Пискун

Віталій Анатолійович

+ + + + + + 9 6 3
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + + + + + 9 9 0
Захарченко Андрій Олександрович + + + + + + + + 9 8 1
Фориш

Віктор Михайлович

+ + + + 9 4 5
Булденко Михайло Федорович + + + + 9 4 5

 

 Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 Всього «+» при сутні «-» від сутні
28.01 18.02 25.03 13.05 18.06 23.07 26.08 28.09
Клименко Тетяна Іванівна + + + + 8 4 4
Кошова Ганна Іванівна + + + + + + 8 6 2
Рибальченко Леонід Іванович + + + + + + + + 8 8 0
Сікач

В’ячеслав Микол.

+ + + + + + 8 6 2
Самусенко

Олексій Павлович

+ + 8 2 6


Засідання сесій Сновської міської ради в 2019 рік

№ п/п Прізвище та ініціали депутатів

сесії

Вс

ьо

го

 

се

сі

й

«+»

п

р

и

с

у

т

н

і

«-»

в

і

д

с

у

т

н

і

31 32 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
29.

01.

19

28.

02.

19

26.

04.

19

30.

05.

19

27.

06.

19

23.

07.

19

29.

08.

19

30.

09.

19

29.

10.

19

27.

11.

19

20.

12.

19

27.

12.

19

1. Медведьов О.О. + + + + + + + + + + + + 11 11 0
2. Аникієнко Л.П. + + +    +    +    –    +    –    +    + 11 7 4
3. Анопрієнко В.М. + + + + + + + + + 11 9 2
4. Безручко Л.І. + + + + + + + + + + + 11 10 1
5. Булденко М.Ф. + + + + + 11 5 6
6. Булденко Т.А. + + + + + + + + + + + 11 10 1
7. Виблов С.А. + + + + + + + + + + + + 11 11 0
8. Захарченко А.О. + + + + + + + 11 6 5
9. Кирилюк О.І. + + + 11 3 8
10. Клименко Т.І. + + + + + + + + + 11 8 3
11. Компанець О.І. + + + + + + + + + + 11 9 2
12. Кошова Г.І. + + + + + + + + + + + 11 10 1
13. Кузьменко О.В. 11 0 11
14. Малетич М.В. + + + + + + + + + 11 8 3
15. Матвієнко В.І. + + + + + + + + + + 11 9 2
16. Нагорна Т.І. + + + + + + + + + + 11 9 2
17. Омельяненко Н.В. + + + + + + + + + + + 11 10 1
18. Пискун В.А. + + + 11 3 8
19. Рибальченко Л.І. × × × × × × + + + + + + 11 5 0
20. Росік М.Ф. + + + + + + + + + 11 8 3
21. Самойлова Н. В. + + + + + + + + + + + + 11 11 0
22. Самусенко О.П. + + + + + + + + + + + 11 10 1
23. Сікач В. М. + + + + + + + + + + + 11 11 1
24. Скідан С.С. + + + 11 3 8
25. Смоляк В.М. + + + + + + + + + 11 8 3
26. Тютюнник  П.О. + + + + + + + + + + 11 9 2
27. Фориш В.М. + + + +     +     +     –     + 11 6     5
28. Чумак А.Ю. + × × × × × ×

Участь депутатів міської ради у роботі засідань постійних комісій в 2019 році

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємства,  транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
28.01 25.02 23.03 25.04 28.05 26.06 19.07 27.08 27.09 25.10 25.11 18.12
Виблов  Сергій Анатолійович + + + + + 12 5 7
Безручко Лариса Іванівна + + + + + + + + + 12 9 3
Омельяненко Наталія Володимирівна + + + + + + + + + + + 12 11 1
Росік Михайло Федорович + + + + + + + + + 12 9 3
Нагорна Тетяна Іванівна + + + + + + + + + + 12 11 2


Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

П.І.Б. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Всьо го « + » при сутні « – » від сутні
24.01 26.02 22.03 23.04 29.05 19.07 29.08 26.09 25.11 17.12 27.12
Скідан Світлана Сергіївна + + + +    11 4 7
Компанець Олена Іванівна + + + + + + + 11 7 4
Малевич Марія Василівна + + + + + + + + + + 11 10 1
Аникієнко Леонід Петрович + + + + + + + + 11 8 3
Анопрієнко Володимир Михайлов. + + + + + 11 5 6

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Вс ьо го «+» при сут ні «-» від сут ні
23. 01 18. 02 25. 02 25. 03 15. 04 25. 04 23. 05 27. 05 26. 06 04. 07 19. 07 27. 08 17. 08 26. 09 25. 10 05. 11 25. 11 29. 11 10. 12 16. 12 17. 12 20. 12 21. 12 26. 12 27. 12
Кирилюк Олександр Іванович + + + + + + + + + + + + + + + + + + 25 18 7
Кузьменко Олександр Вікторович + + 25 2 23
Булденко Тетяна Андріївна + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 25 23 2
Смоляк Володимир Микол. + + + + + + + + + + + + + + + + + + 25 18 7
Матвієнко В’ячеслав Іванович + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 25 22 3


Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всьо го «+» 

при сутні

«-»

від сутні

25.01 25.02 25.03 23.04 27.05 25.06 18.07 28.08 26.09 25.10 26.11 18.12
Пискун

Віталій Анатолійович

+ + + + + + + + + + 12 10 2
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + + 12 6 6
Захарченко Андрій Олександрович + + + + + + + + + + 12 11 1
Фориш

Віктор Михайлович

+ + + + + + 12 6 6
Булденко Михайло Федорович + + + + + + + + + + 12 10 2


Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 Всього «+» при сутні «-» від сутні
26.02 23.04 28.05 22.07 29.08 25.10 25.11 18.12
Клименко Тетяна Іванівна + + + + + + 8 6 2
Кошова Ганна Іванівна + + + + + + + + 8 7 0
Клименко/Чумак  Анжеліка Юріївна × × × × 8 0 0
Рибальченко Леонід Іванович × × × × × + + 8 2 1
Сікач В’ячеслав Микол. + + + + + + 8 6 2
Самусенко Олексій Павлович + + + + + + 8 6 2


Засідання сесій Сновської міської ради за 2018 рік

 п/п

Прізвище

та

ініціали

депутатів

сесії

Всьо

го

 

се

сій

«+»

 

при

сут

ні

« – »

 

від

сут

ні

17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
23.

01.

18

21.

02.

18

23.

03.

18

23.

04.

18

24.

05.

18

19.

06.

18

26.

07.

18

01.

08.

18

17.

08.

18

27.

09.

18

23.

10.

18

26.

10.

18

29.

11.

18

1. Медведьов О.О. + + + + + + + + + + + + + 13 13 0
2. Аникієнко Л.П. + + + + + + + + + + + + 13 12 1
3. Анопрієнко В.М. + + + + + + + + + 13 9 4
4. Безручко Л.І. + + + + + + + + + 13 9 4
5. Будлянський Ю.М.    
6. Булденко М.Ф. + + + + + + + 13 7 6
7. Булденко Т.А. + + + + + + + + + + + 13 11 2
8. Виблов С.А. + + + + + + + + + + + 13 11 2
9. Захарченко А.О. + + + + + + + + + 13 9 4
10. Кирилюк О.І. + + + + + 13 5 8
11. Клименко Т.І. + + + + + + + 13 7 6
12. Компанець О.І. + + + + + + + + + + + + 13 12 1
13. Кошова Г.І. + + + + + + + + + + + 13 11 1
14. Кузьменко О.В. 13 0 13
15. Малетич М.В. + + + + + + + + 13 8 5
16. Матвієнко В.І. + + + + + + + + + + 13 10 3
17. Нагорна Т.І. + + + + + + + + 13 8 5
18. Омельяненко Н.В. + + + + + + + + + + + + + 13 13 0
19. Пискун В.А. + + + + + + + + + + + 13 11 2
20. Росік М.Ф. + + + + + + + + + + 13 10 3
21. Самойлова Н. В. + + + + + + + + + + + + + 13 13 0
22. Самусенко О.П. + + + + + + + + + + + 13 11 2
23. Сікач В. М. + + + + 13 4 9
24. Скідан С.С. + + + + + + + + + 13 9 4
25. Смоляк В.М. + + + + + + + + + + + 13 11 2
26. Тютюнник  П.О. + + + 13 3 10
27. Фориш В.М. + + + + + + + + 13 8 5
28. Чумак А.Ю. + + + + + + 13 6 7

Участь депутатів міської ради у роботі засідань постійних комісій в 2018 році

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємства,  транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
18.01 15.02 21.03 20.04 22.05 18.06 18.06 25.07 15.08 24.09 24.10 28.11
Виблов

Сергій Анатолійович

+ + + + + + + + 12 8 4
Безручко Лариса Іванівна + + + + + + + 12 7 5
Омельяненко Наталія Володимирівна + + + + + + + + + + + 12 11 1
Росік Михайло Федорович + + + + + 12 5 7
Нагорна Тетяна Іванівна + + + + + + + + + + + + 12 12 0

  

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

П.І.Б. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Всьо го « + » при сутні « – » від сутні
17.01 19.02 21.03 20.04 22.05 18.06 25.07 01.08 15.08 16.08 24.09 23.10 23.10 28.11
Скідан

Світлана Сергіївна

+ + + + + + + + + 14 9 5
Компанець

Олена Іванівна

+ + + + + + + + + + 14 10 4
Малевич

Марія Василівна

+ + + + + + + + + + + + + + 14 14 0
Аникієнко

Леонід Петрович

+ + + + + + + + + + 14 10 4
Анопрієнко Володимир Михайлов. + + + + 14 4 10

 Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
19.01 19.02 21.03 20.04 22.05 18.06 18.06 25.07 10.08 15.08 03.09 26.09 10.10 24.10 08.11 28.11
Кирилюк Олександр Іванович + + + + + + + + 16 8 8
Кузьменко Олександр Вікторович 16 0 16
Булденко Тетяна Андріївна + + + + + + + + + + + + + + + + 16 16 0
Смоляк Володимир Микол. + + + + + + + + + + + + + + + + 16 16 0
Матвієнко В’ячеслав Іванович + + + + + + + + + + + + 16 12 4

 Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всьо го «+» при сутні «-» від сутні
18.01 19.02 21.03 19.04 21.05 14.06 24.07 01.08 14.08 24.09 23.10 27.11
Пискун

Віталій Анатолійович

+ + + + + + + + 12 7 3
Тютюнник Павло Олександрович + + + 12 3 7
Захарченко Андрій Олександрович + + + + + + + + + + + 12 9 1
Фориш

Віктор Михайлович

+ + + _ + + + + + + 12 7 3
Булденко Михайло Федорович + + + + + + + + + 12 7 3

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Всього «+» при сутні «-» від сутні
17.01 15.02 21.03 20.04 22.05 18.06 25.07 14.08 25.09 23.10 23.10 27.11
Клименко Тетяна Іванівна + + + + + + + + + 12 9 3
Кошова Ганна Іванівна + + + + + + + + + + 12 10 0
Будлянський

Юрій Михайлович

Клименко/Чумак

Анжеліка Юріївна

+ + + + 12 4 8
Сікач

В’ячеслав Микол.

+ + + + + + + + + 12 9 3
Самусенко

Олексій Павлович

+ + + + + + + + + + + 12 11 1

 

Участь депутатів міської ради у роботі засідань постійних комісій в 2017 році

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємства,  транспорту, зв’язку та сфери послуг

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Всьо го

«+» при сутні «-» від сутні
16.01 09.02 23.02 17.03 20.04 22.05 12.07 26.09 19.10 21.11
Виблов

Сергій Анатолійович

+ + + + + + + + + 10 9 1
Безручко Лариса Іванівна + + + + + + 10 6 4
Омельяненко Наталія Володимирівна + + + + + + + + + 10 9 1
Росік Михайло Федорович + + + 10 3 7
Нагорна Тетяна Іванівна + + + + + + + + + 10 9 1

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

П.І.Б. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Всьо го

« + » при сутні

« – » від сутні

16.01 25.01 8.02 24.02 17.03 21.04 22.05 6.06. 10.07 29.08 26.09 9.10 19.10 24.10
Скідан

Світлана Сергіївна

+ + + + + + + + + + + + + 14 13 1
Компанець

Олена Іванівна

+ + + + + + + + + + + + 14 12 2
Малевич

Марія Василівна

+ + + + + + + + + + + 14 11 3
Аникієнко

Леонід Петрович

+ + + + + + + + + 14 9 5
Анопрієнко Володимир Михайлов. + + + + + + + + + + 14 10 4

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Всьо го

«+» при сутні

«-» від сутні

12.01 16.01 25.01 8.02 24.02 17.03 20.04 23.05 6.06 11.07 30.08 26.09 12.10 20.10 22.11 14.12
Кирилюк Олександр Іванович + + + + + + + + + + + + 16 12 4
Кузьменко Олександр Вікторович + + + 16 3 13
Булденко Тетяна Андріївна + + + + + + + + + + + + + + 16 14 2
Смоляк Володимир Микол. + + + + + + + + + + + + + + 16 14 2
Матвієнко В’ячеслав Іванович + + + + + + + + + + + + + + 16 14 2

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Всьо го

«+» при сутні

«-» від сутні

16.01 26.01 9.02 23.02 16.03 21.04 23.05 6.06 6.06 10.07 29.08 25.09 20.10 21.11
Пискун

Віталій Анатолійович

+ + + + + + + + + + + + 14 12 2
Тютюнник Павло Олександрович + + + + + + + + + 14 9 5
Захарченко Андрій Олександрович + + + + + + + + + + + + 14 12 2
Фориш

Віктор Михайлович

+ + + + + + + + + 14 9 5
Булденко Михайло Федорович + + + + + + + + + + + 14 11 3

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

П.І.Б 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Всього «+» при сутні «-» від сутні
16.01 8.02 23.02 17.03 24.03 20.04 19.05 06.06 7.07 30.08 20.10
Клименко Тетяна Іванівна + + + + + + + + + + + 11 11 0
Будлянський

Юрій Михайлович

+ + + + + + + + + 11 9 2
Клименко

Анжеліка Юріївна

+ + + + + + + + 11 8 3
Сікач

В’ячеслав Микол.

+ + + + + + + 11 7 4
Самусенко

Олексій Павлович

+ + + + + + + + + 11 9 2

Участь депутатів міської ради у роботі засідань сесій в 2017 році

Прізвище та ініціали депутатів

сесії

Всьо го сесій

«+» при сут ні

«-» від сут ні

І ІІ ІІІ IV V VI VII VIII IX X XI XII XIII XIV XV XVI
11.

01.

17

17.

01.

17

27.

01.

17

10.

02.

17

27.

02.

17

21.

03.

17

27.

03. 17

27. 04. 17 25. 05. 17 08. 06. 17 13. 07. 17 31. 08. 17 27. 09. 17 24. 10. 17 24. 11. 17 15. 12. 17 22. 12. 17 27. 12. 17
Медведьов О.О. + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 18 0
Аникієнко Л.П. + + + + + + + + + + + + 18 12 4
Анопрієнко В.М. + + + + + + + + + + + + 18 12 6
Безручко Л.І. + + + + + + + + + + + + + + + + 18 16 2
Будлянський Ю.М. + + + + + + + + + + + 18 11 7
Булденко М.Ф. + + + + + + + + + + 18 10 8
Булденко Т.А. + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 17 1
Добродій Б.О. + 18 1 1
Виблов С.А. + + + + + + + + + + + + + + 18 14 4
Захарченко А.О. + + + + + + + + + + + + + + + 18 15 3
Кирилюк О.І. + + + + + + + + + + + + + 18 13 5
Клименко Т.І. + + + + + + + + + + + + 18 12 6
Компанець О.І. + + + + + + + + + + + + + + + 18 15 3
Кузьменко О.В. + + + + + 18 5 13
Малетич М.В. + + + + + + + + + + + + + 18 12 5
Матвієнко В.І. + + + + + + + + + + + + + + + 18 15 3
Нагорна Т.І. + + + + + + + + + + + + + 18 13 5
Омельяненко Н.В. + + + + + + + + + + + + + + 18 14 4
Пискун В.А. + + + + + + + + + + 18 10 8
Росік М.Ф. + + + + + + + + + + + + + 18 13 5
Самойлова Н. В. + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 18 0
Самусенко О.П. + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 17 1
Сікач В. М. + + + + + + + + + + + + 18 12 6
Скідан С.С. + + + + + + + + + + + + + + + 18 15 3
Смоляк В.М. + + + + + + + + + + + + + + 18 14 4
Тютюнник  П.О. + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 17 1
Фориш В.М. + + + + + + + 18 7 11
Чумак/

Клименко  А.Ю.

+ + + + + + + + + + 18 10 8