» » ПРО БЕЗКОШТОВНІ ДРОВА

ПРО БЕЗКОШТОВНІ ДРОВА

Минулого тижня Уряд підтримав ініціативу Мінреінтеграції щодо забезпечення мешканців, які проживають у громадах, прилеглих до зон проведення бойових дій, безкоштовною паливною деревиною. З держбюджету передбачалося виділення 562,5 млн грн на реалізацію проєкту.
Стало відомо, що Кабмін видав розпорядження про перерозподіл коштів і схвалив відповідні розрахунки. Зокрема, на Чернігівщину планується виділити понад 27 мільйонів гривень із вище зазначеної суми.
Скористатися такою допомогою на період опалювального сезону зможуть жителі лише чотирьох територіальних громад області — Сновської, Новгород-Сіверської, Семенівської та Городнянської.
Практичні питання реалізації проєкту 5 жовтня обговорювалися у Міністерстві на селектроній нараді. Пріоритет першочергово надаватиметься соціально вразливим категоріям населення, перелік категорій визначається.
Заяви від населення міська рада також поки що НЕ ПРИЙМАЄ! Як тільки буде відомий механізм забезпечення безкоштовною паливною деревиною – одразу проінформуємо про це населення громади на офіційному сайті Сновської міської ради, на сторінці у Фейсбук та Телеграмканалі.
Чекаємо офіційних роз`яснень.
Слідкуйте за повідомленнями!

Сектор соціального захисту населення