» » Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду

Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ятдесят перша сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

29 вересня 2020 року                        м.Сновськ                                            №18-51/VII

  

Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду

                                                                             

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку,  за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  керуючись ст.ст. 12, 116, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Сновської міської ради в оренду Щербині Сергію Олексійовичу загальною площею 0,2500 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) за межами населеного пункту с.Лосєва Слобода Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Надати земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, в оренду Щербині Сергію Олексійовичу загальною площею 0,2500 га кадастровий номер 7425884500:03:000:1100 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) по за межами населеного пункту с.Лосєва Слобода строком на 49 років.

 

  1. Право оренди на земельні ділянки зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

 

 

Міський голова                                                           О.МЕДВЕДЬОВ