» » У Сновську теж продали пам’ятник Леніну

У Сновську теж продали пам’ятник Леніну

 26 лютого з другої спроби на аукціоні через систему PROZORRO було продано колишній пам’ятник В.І.Леніну, який знаходиться на балансі Сновської міської ради, за 375 104,69 грн.

Він був демонтований у 2016 році і  зберігається на території ПрАТ «Комунальник».

Аукціон, запланований  в електронній торговій системі на 21 жовтня 2019 року, не відбувся у зв’язку з відсутністю поданих заяв.

З метою забезпечення наповнення місцевого бюджету за рахунок надходжень від приватизації об’єктів комунальної власності, тоді було прийнято рішення зняття з продажу на аукціоні пам’ятник, щоб уникнути зменшення суми продажу на 50%, що є умовою при проведенні малої приватизації.

Вдруге його виставили на продаж через систему PROZORRO на початку лютого 2020 року зі стартовою ціною 326 823,00 грн.

Цього разу купити пам’ятник виявило бажання два учасники  – ТОВ «ТРЕЙД ІНВЕСТ СТАЛЬ» та ТОВ «РОЗВИТОК-СВ».

Переможцем, за результатами аукціону, стало саме ТОВ «РОЗВИТОК-СВ» (м.Запоріжжя), оголосивши свою ціну  375 104,69 грн, обігнавши конкурента, який запропонував 373 554,47 грн.

Зараз триває процедура перевірки документів переможця.

Отримані кошти від продажу пам’ятника  будуть використані на благоустрій території перед Сновським будинком культури, де він був встановлений. З цього питання будуть проведені громадські обговорення. Раніше жителями міста була підтримана пропозиція зробити на цьому місці фонтан.

Відділ житлово-комунального господарства та транспорту міської ради