Вчора нашу громаду відвідав заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Вячеслава Чауса — Іван Ващенко, який опікується питаннями ветеранської політики в області.
В рамках візиту відбулася робоча зустріч з фахівчинею із супроводу ветеранів і демобілізованих осіб Лащенко Світланою, під час якої було представлено організацію роботи з ветеранами на місцевому рівні. Наразі на супроводі фахівчині перебувають 76 осіб, окрім того, додатково опрацьовано ще 65 звернень.
Підтримка ветеранів та їхніх родин залишається одним із пріоритетних напрямів роботи громади, а така взаємодія з обласною владою сприяє посиленню координації та якості надання допомоги.
Фахівець із супроводу ветеранів і демобілізованих осіб Лащенко Світлана Юріївна приймає за адресою: м. Сновськ, вул. Героїв Чернігова, 26, каб. 5.
📞 Тел.: +380 68 927 84 98

