» » 10 липня відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

10 липня відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

Під час засідання виконавчого комітету Сновської  міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Олександра Медведьова, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

В роботі виконавчого комітету міської ради взяв участь депутат обласної ради Григорій Божок.

Загалом на розгляд членів виконкому було винесено 13 питань.

Щодо внесення змін до загального та спеціального фонду бюджету надала роз’яснення начальник фінансового відділу Ліна Савченко. Вона доповіла про порядок розподілу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, про виділення ЦРЛ з міського бюджету коштів в сумі 50.000 гривень на придбання знеболювальних препаратів для онкологічно хворих, про перерозподіл коштів між медичними закладами на виплату заробітної плати та інші. Крім того на розгляд було винесено перелік об’єктів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій на загальну суму 267 тис. грн., а саме:

  • капітальний ремонт покрівлі центральної бібліотеки;
  • капітальний ремонт покрівлі Сновської дитячої музичної школи ім. Н.Рахліна;
  • капітальний ремонт частини фасаду Сновської ЗОШ І-ІІІст. №1;
  • капітальний ремонт будинку центру дитячої та юнацької творчості;
  • капітальний ремонт будівлі поліклінічного відділення Сновської ЦРЛ (заміна вікон та дверних блоків);
  • закупівля та обладнання дитячих та спортивних майданчиків.

З метою укріплення  та покращення  ґрунтових доріг та комфортного пересування громадян в будь-який час року,  поліпшення стану вулично-дорожньої системи населених пунктів, членами виконавчого комітету прийнято рішення стосовно надання дозволу на використання та перевезення ґрунтово-піщаної суміші на території ОТГ.

Були  прийняті рішення виконавчим комітетом щодо  визначення місця  розташування цирку-шапіто «MAGIK WoRLD” на час гастролів, рішення  про видачу дубліката свідоцтва про право власності, про присвоєння поштової адреси обʼєкту незавершеного будівництва тощо.

Також члени виконавчого комітету  розглянули низку питань, що стосувались нагальних потреб громадян, за які голосували  одноголосно.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply