» » 10 мільйонів гривень виділили депутати обласної ради на тероборону

10 мільйонів гривень виділили депутати обласної ради на тероборону

15 лютого відбулася дев’ята (позачергова) сесія обласної ради восьмого скликання у часть у якій взяв міський голова Олександр Медведьов.
Ключове питання порядку денного – організація та забезпечення територіальної оборони у зв’язку із посиленням загроз безпековій ситуації в Україні.
Пленарне засідання провела голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїм першим заступником Ніною Лемеш та заступником Дмитром Блаушем. У роботі сесії взяв участь голова ОДА В’ячеслав Чаус і долучилися керівники силових структур, командири Чернігівського прикордонного загону імені князя Володимира Великого, військових частин, бригад територіальної оборони, а також голови територіальних громад області.

– Фінансування територіальної оборони так само як і ЗСУ за рахунок державного бюджету. Але на початковому етапі, враховуючи ту складну ситуацію, яка наразі склалась, органи місцевого самоврядування мають підставити плече підрозділам тероборони Чернігівщини та сприяти нарощенню їх спроможності й належному укомплектуванню шляхом виділення коштів із місцевого бюджету, – сказала голова обласної ради і підкреслила, що для побудови ефективної моделі територіальної оборони Чернігівщини потрібно налагодити чітку взаємодію влади всіх рівнів. Одноголосно ухваленим рішенням «Про внесення змін до Програми впровадження пілотного проєкту з організації територіальної оборони Чернігівської області на 2021-2022 роки» планується виділити у цьому році 10 мільйонів гривень з обласного бюджету на реалізацію вищезазначеної програми.

Докладніше про  сесійне засідання і прийняті рішення – на офіційному сайті Чернігівської обласної ради