» » 11 січня у Міжнародному виставковому центрі у Києві пройшли щорічні загальні збори членів товариства «Чернігівське земляцтво»

11 січня у Міжнародному виставковому центрі у Києві пройшли щорічні загальні збори членів товариства «Чернігівське земляцтво»

Участь у заході взяла делегація Сновської громади та району на чолі з міським головою Олександром Медведьовим, головою райдержадміністрації Валерієм Радібедою та головою районної ради Ніною Кухаренко. Гостинно зустрічала делегацію очільниця Сновського відділення земляцтва Лариса Моцар.
На урочистий захід прибули народні депутати України нинішнього та попередніх скликань, які народилися на Чернігівщині, голова облдержадміністрації Олександр Мисник, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування громад та районів області, голови міст, керівники земляцьких об’єднань, представники духовенства, освіти, культури, засоби масової інформації.
Перед початком урочистостей гості свята оглянули фотовиставки про діяльність земляцтва за 22 роки, міні-виставки творів народних майстрів Чернігівщини, художню виставку обласного художнього музею ім. Григорія Галагана.
Офіційна частина земляцького свята розпочалася державним Гімном України. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів Сіверського краю, які полягли в боях за незалежність на сході України.
На екрані горіла свіча пам’яті та пливли прізвища загиблих захисників Вітчизни. Хор «Сяйво» та капела бандуристів виконали народну пісню «Пливе кача».
А далі голова Ради Товариства «Чернігівське земляцтво» Віктор Ткаченко подякував землякам за любов до рідного краю, небайдужість до проблем Сіверщини, за добрі справи, які вони вершили на своїй рідній землі впродовж багатьох років. Земляків також привітали, вручили кращим з них почесні грамоти, відзнаки і подарунки голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник та перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук.
Відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю земляцтва й Чернігівщини на 2019 рік. Його підписали Олександр Мисник, Валентин Мельничук і Віктор Ткаченко.
Продовжилися урочистості святковим концертом.
По завершенню офіційної частини зборів її учасників запросили до неформального спілкування з друзями та земляками по «куренях».
Поспілкуватися із земляками до сновського куреня завітав народний депутат України Василь Амельченко.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply