» » »  Про введення в дію печатки без зображення державного герба та штампів для відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи

 Про введення в дію печатки без зображення державного герба та штампів для відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи


У К Р А Ї Н А

 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 02 лютого 2018 року                     м. Сновськ                                            18

 Про введення в дію печатки без зображення державного герба та штампів для відділу

організаційно-кадрової та інформаційної роботи

 Відповідно до статті 42  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади», постанови Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року № 1893 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію», з метою належного обліку, використання і зберігання печаток та штампів:

 1. Ввести в дію з 02.02.2018 р. виготовлену печатку без зображення  Державного герба України з текстом відбитку: «Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи *Україна* Сновська міська рада Сновського району Чернігівської області» (зразок відбитку наведено у додатку).
 2. Ввести в дію з 02.02.2018 р. виготовлені дублікати штампів «Згідно з оригіналом» та «Копія» (зразки відбитків наведено у додатку).
 3. Відповідальність за збереження і використання печатки без зображення Державного герба України з  текстом відбитку: «Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи *Україна* Сновська міська рада Сновського району Чернігівської області», дублікатів штампів «Згідно з оригіналом» та «Копія» покласти на начальника  відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сухобок Т.С., а в разі відсутності – на заступника начальника відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Смоляк Н.О.
 4. Печатки і штампи без зображення Державного Герба України, зазначені у п.1 та п.2 цього розпорядження, використовуються для посвідчення:
 • посвідчення копій документів для формування особових справ працівників міської ради;
 • посвідчення копій документів, що надаються та/або надсилаються;
 • посвідчення розмножених примірників розпорядчих документів;
 • інших відміток довідкового характеру.
 1. Затвердити Журнал обліку та видачі печаток і штампів, що застосовується у відділі організаційно-кадрової та інформаційної роботи (додаток 2).
 2. При виконанні своїх посадових обов’язків головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Зикова Н.М. та провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Самолюк В.П. можуть використовувати печатку без зображення  Державного герба України з  текстом відбитку: «Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи *Україна* Сновська міська рада Сновського району Чернігівської області», дублікати штампів «Згідно з оригіналом» та «Копія» з проставленням відповідних відміток у Журналі обліку та видачі печаток і штампів, що застосовується у відділі організаційно-кадрової та інформаційної роботи.
 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Кравця Р.В.

Міський голова                                                                             О.О. Медведьов

 

 

 

Leave a Reply