» » » Про участь команди Сновської об’єднаної територіальної громади у проведенні ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

Про участь команди Сновської об’єднаної територіальної громади у проведенні ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 17 квітня 2018 року                        м. Сновськ                                             № 56

 

Про участь команди Сновської об’єднаної територіальної громади у проведенні ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

 

Відповідно до листа ГО «Відділення НОК України в Чернігівській області»  № 22 від 13.03.2018 року, на виконання заходів з реалізації  Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки,  затвердженої рішенням Сновської міської ради  (2 сесія 8 скликання)  від 10 лютого 2017 р. № 35-2/VІІІ, для участі у ІІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»:

  1. Заступнику міського голови – начальнику управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І. відрядити команду Сновської об’єднаної територіальної громади для участі у ІІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» 21 квітня 2018 року до м. Чернігова.
  2. Бухгалтерії Сновської міської ради (Вибловій С.А.) витрати на проїзд за маршрутом Сновськ – Чернігів і в зворотному напрямі провести згідно кошторису (Додаток 1). Врахувати, що витрати на харчування учасників змагань здійснюються за рахунок Відділення НОК України в Чернігівській області.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                     О. О. Медведьов

 

Додаток 1

до розпорядження

№  56  від 17.04.2018 року

КОШТОРИС 

витрат, пов’язаних з участю команди Сновської об’єднаної територіальної громади ІІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» 21 квітня  2018 року до м. Чернігова

  

  1. Проїзд Сновськ – Чернігів 14 чол. х 45.00 грн. =  630.00 грн.
  2. Проїзд Чернігів – Сновськ 14 чол. х 45.00 грн. =  630.00 грн.

___________

1260.00 грн.

Всього:      Одна тисяча двісті шістдесят  грн. 00 коп.

 

Заступник міського голови – начальник

управління освіти, сімї, молоді і спорту

Сновської міської ради                                                                  О.І.Коваленко

 

 

 

 

 

Leave a Reply