» » 15 лютого біля пам’ятного знаку землякам воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ій річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

15 лютого біля пам’ятного знаку землякам воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ій річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Секретар міської ради Наталія Самойлова разом з головою відділення української спілки ветеранів Афганістану Геннадієм  Павленком, начальником 2-го відділу Корюківського РТЦК та СП (м.Сновськ) Андрієм Ісаченком, головою ветеранської організації Людмилою Кравець, колишніми воїнами-інтернаціоналістами, їхніми родинами, ветеранами, учасниками АТО/ ООС, освітянами та жителями Сновська прийшли до пам’ятного знаку, щоб покласти квіти і вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Виступаючі побажали присутнім міцного здоров’я, захисту та впевненості в майбутньому.

За мужність і героїзм, проявлені при виконанні військового обов’язку перед державою та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав було вручено Почесну грамоту міської ради  Віктору Мартиненку та Грамоти від військових  Юрію Дворнику та Віктору Кушніру.

Вшанувати подвиг воїнів-інтернаціоналістів прийшли учні міської ЗОШ №1.

Цього ж дня напередодні зустрічі в Свято-Миколаївському Храмі відбулось богослужіння за загиблими воїнами-інтернаціоналістами.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради