» » » Про відкриття групи подовженого дня у Сновському НВК «ДНЗ – СЗНЗ І ст.» 

Про відкриття групи подовженого дня у Сновському НВК «ДНЗ – СЗНЗ І ст.» 

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25 вересня 2018 року                        м. Сновськ                                           №  143

 

Про відкриття групи подовженого дня у Сновському НВК «ДНЗ – СЗНЗ І ст.» 

На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 24.06.2018 року № 677 «Про затвердження Порядку створення груп подовженого дня у державних i комунальних закладах загальної середньої освіти» з метою формування в учнів ключових компетентностей, необхідних для успішної життєдіяльності та самореалізації особистості, надання кваліфікованої допомоги учням у підготовці до уроків і виконанні домашніх завдань, організації дозвілля учнів та забезпечення виконання індивідуальної програми розвитку особи з особливими освітніми потребами, індивідуального навчального плану:

  1. Дозволити управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради відкрити у Сновському НВК «ДНЗ – СЗНЗ І ст.» 1 (одну) посаду вихователя для роботи групи подовженого дня з 1 жовтня 2018 року на 2018-2019 навчальний рік.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови – начальнику управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І.

 

    Міський голова                                                                              О.О. Медведьов

Leave a Reply