» » 17 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сновської міської ради

17 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сновської міської ради

Головував на засіданні міський голова Олександр Медведьов.

На розгляд членів виконкому було винесено 15 питань, всі рішення були прийняті, хоча з приводу деяких виникли розбіжності.

Про внесення змін до переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, довела до відома присутніх Ганна Гукун, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій. Вона пояснила, що потрібно зробити перерозподіл зекономлених коштів, щоб використати їх на проекти будівництва вуличного освітлення другої черги в селах Петрівка та Чепелів.

Неоднозначно пройшло голосування  щодо надання дозволу на розміщення пересувного кіоску. Міський голова пояснив, що кіоск буде переміщено та пофарбовано в білий або бежевий колір. Продавати будуть безалкогольні напої (чай, кава, соки), тістечка та гарячу випічку. Також Олександр Олександрович додав, що для початку пропонується надати дозвіл на півроку, а далі – буде зрозуміло.

Що одне проблемне питання для деяких громадян міста – це водойма в північно-західній частині міста Сновськ, що обмежена проїзною частиною вулиці Я.Купала і П.Осипенка. Тому члени виконкому одноголосно прийняли рішення про виготовлення проектної документації щодо паспортизації даного водного об’єкта. Після виготовлення міською радою відповідних документів, це місце буде для загального користування, доступ до водойми – вільний для всіх жителів громади.

Решта питань стосувались нагальних потреб громадян, за які члени виконкому голосували майже одноголосно.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply