» » 18-19 липня секретар міської ради Наталія Самойлова взяла участь у роботі семінару на тему «Розвиток кооперативного руху на Тернопільщині».

18-19 липня секретар міської ради Наталія Самойлова взяла участь у роботі семінару на тему «Розвиток кооперативного руху на Тернопільщині».

З 18 по 19 липня представники громад Чернігівської області вивчали розвиток кооперативного руху на Тернопільщині. Навчальний візит був організований Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіону. Очолювала делегацію Людмила Чабак, радник з децентралізації Чернігівського ЦРМС.

Сьогодні кооперативний рух поширений практично у всьому світі, адже він надає переваги не лише учасникам кооперативів, а і економіці країни в цілому.

Для українських сіл кооперативи можуть стати тією «соломинкою», яка витягне село із безробіття, відсутності перспектив та економічного занепаду. Кооперація та розвиток підприємництва у об’єднаних територіальних громадах – це важливо та ефективно: створюються робочі місця, реалізовується не сировина за безцінь, а продукція створює додану вартість та залишає прибуток у громаді.

Що цікавого побачили учасники в ході візиту читайте за посиланням https://goo.gl/UeGcTq

 

Leave a Reply