» » 18 червня з 2004 року в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції.

18 червня з 2004 року в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції.

З нагоди професійного свята міський голова Олександр Медведьов та в.о. голови райдержадміністрації Володимир Карпенко привітали дільничних  Сновського відділення поліції. Професія дільничного офіцера вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, особливо під час карантину, бо поліцейські завжди на передовій. Очільники громади і району подякували за захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорону громадського порядку та профілактичну роботу з молоддю. Позитивним є те, що діяльність відділення поліції стала більш відкритою і прозорою для населення завдяки створенню офіційної сторінки у соціальній мережі.

З нагоди професійного свята у колективі відділення поліції привітав дільничних офіцерів начальник Сновського ВП Менського відділу поліції Андрій Водолазкін. Він подякував їм за сумлінне виконання обов’язків і наголосив, що головне у їхній роботі – довіра населення поліцейським, порядок у громаді та оперативне розкриття злочинів. До речі, свою службову кар’єру Андрій Іванович розпочав з дільничного.

Начальник сектору превенції Сновського ВП Євген Литвиненко поінформував присутніх про те, що у районі працює 4 дільничні офіцери, зазначивши, що постійно патрулюється місто і села громади. За 5 місяців поточного року виявлено 203 адмінправопорушення та складено відповідні  протоколи, розкрито 21 кримінальне правопорушення.

За поданням начальника Сновського ВП Менського відділу поліції Андрія Водолазкіна Олександр Медведьов та Володимир Карпенко  вручили відзнаки міської ради, райдержадміністрації  начальнику сектору превенції, капітану поліції Євгену Литвиненку,  дільничному офіцеру поліції, старшому лейтенанту Олександру Кривенку,  дільничному офіцеру поліції лейтенанту Світлані Дрозд, дільничному офіцеру поліції, капітану Андрію Марухленку

Незабаром отримає нагороду від Нацполіції один з 5 дільничних офіцерів області наш земляк Андрій Комісаренко.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради