» » 18 грудня 2020 року, напередодні  Дня Святого Миколая, у  Сновському будинку культури відбулася низка заходів з дотриманням карантинних правил.

18 грудня 2020 року, напередодні  Дня Святого Миколая, у  Сновському будинку культури відбулася низка заходів з дотриманням карантинних правил.

Спочатку міський голова Олександр Медведьов разом з начальником Управління освіти Оленою Коваленко привітали зі святом обдарованих дітей Сновщини, подякували їм за старанність і талант, значні досягнення у навчанні, спортивних змаганнях, учнівських конкурсах.

«Ви наша гордість, і наше майбутнє. Бажаємо вам у наступному році подальших успіхів і перемог! Будьте щасливі, усміхнені і нехай над вашим головами завжди буде мирне небо!» – побажали підростаючому поколінню керівники громади.

Надалі Олександр Медведьов, директор центру соціальних служб для сімʼї, молоді та спорту Управління освіти Тетяна Матейкович та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Ліхошерст зустрілися з батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу, прийомними батьками та  з дітьми, якими вони опікуються.

Окрім теплих слів вдячності дорослим за дарований дітям затишок та тепло родинного вогнища, керівники висловили свою готовність і в подальшому сприяти вирішенню проблемних питань, підтримувати ці родини та піклуватись про них.

Присутні із задоволенням подивились театралізоване святкове вітання, яке підготували солісти Сновського будинку культури.

Всі діти отримали подарунки  та веселий передноворічний настій.

А щоб створити святкову атмосферу працівники культури підготували казкові новорічні фотозони.  Наталія Добненко, начальник відділу культури і туризму,  повідомила, що всі жителі громади можуть скористатися нагодою і до 8 січня відвідати фотозони безкоштовно.

 

Відділ організаційно – кадрової, інформаційної роботи та звʼязків з громадськістю міської ради