» » 18 квітня, в залі засідань міської ради відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2019 року до лав Збройних Сил України

18 квітня, в залі засідань міської ради відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2019 року до лав Збройних Сил України

Відкриваючи захід військовий комісар Сновського районного військового комісаріату Ігор Батюк, оголосив Указ Президента України №22/2019  «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році», відповідно до якого 7 юнаків Сновського району призвано на строкову військову службу.  Він закликав призовників сумлінно вчитися військовій справі, належно виконувати військові статути і накази старших командирів та побажав міцного здоров’я і повернутися додому змужнілими, красивими та підтягнутими.

З напутніми словами до юнаків звернувся міський голова Олександр Медведьов, який в свою чергу теж проходив службу в армії:

«Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. Це перший крок для тих, хто хоче й надалі присвятити своє життя військовій справі, працювати в правоохоронних органах чи прикордонній службі. Хочу побажати вам, перш за все, мирного неба над головою, здоров’я, успіхів, з легкістю оволодівати військовою справою та добросовісно виконувати свій священний обов’язок,  дорожити військовою дружбою та пам’ятати, дома вас чекають, люблять і завжди раді вас бачити».

До привітань долучились голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова районної ради Ніна Кухаренко та начальник державної прикордонної служби Олександр Швед.

У ході церемонії новобранцям було вручено пам’ятні подарунки. А солісти Сновського  будинку культури подарували майбутнім захисникам Вітчизни свої музичні композиції.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновськоїміської ради

Leave a Reply