» » 18 проектів рішень розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету,  яке проходило в залі засідань міськради під головуванням міського голови Олександра Медведьова

18 проектів рішень розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету,  яке проходило в залі засідань міськради під головуванням міського голови Олександра Медведьова

Насамперед члени виконкому заслухали та схвалити проект  бюджету Сновської міської ОТГ на 2020 рік, з яким  детально ознайомила начальник фінансового відділу Ліна Савченко.

З питань соціально-економічного розвитку роз’яснення надала Ганна Гукун, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій. Членами виконкому одноголосно прийнято в експлуатацію новозбудовані об’єкти по освітленню: 1 – в місті, 13 – в селах громади, надано дозвіл на виготовлення робочих проектів об’єктів соціально-культурної сфери.

Окрім того, затвердили Фінансовий план КНП «Сновський центр ПМД», перелік громадських робіт у 2020 році та їх співфінансування з міського бюджету, ознайомилися з результатами виконання програми Громадського бюджетування (бюджету участі) в цьому році, розглянули ряд питань, що стосувались нагальних потреб громадян: уточнення та внесення змін до поштових адрес, надання дозволу на валку дерев, порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня», надання матеріальної допомоги тощо.

Наприкінці засідання міський голова Олександр Медведьов довів до відома присутніх, що з метою розширення меж комунікації з громадськістю, обговорення питань, інформування про новини та події Сновської об’єднаної територіальної громади, в соціальній мережі Facebook створена група «Сновська міська рада Group». На відміну від сторінки міської ради, в групі громадяни мають можливість розміщувати свої публікації, але за умови дотримання визначених правил. Міський голова запросив всіх долучитись до участі в групі.

Також Олександр Олександрович запросив присутніх на відкриття Новорічної ялинки, яке відбудеться  19 грудня о 16.00 та привітав з наступаючими святами.

 

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради