» » 19 червня – День фермера

19 червня – День фермера

Українська земля… Родюча та багата. На її нивах працюють найкращі люди – фермери, свято яких ми щорічно відзначаємо 19 червня.

В усі часи, як повелося з давніх-давен, сільськогосподарська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця. Це свято дбайливих голсподарів, хто розумом і руками, серцем і душею,  долучається до важливих фермерських справ. Цьогоріч ваша праця є особливо важливою й одночасно важкою, як ніколи. Попри військовий стан, нестачу сировини, обстріли, порушення логістики і перебої з енергоносіями, фермери щодня виходять на свій власний фронт – продовольчий.

Велика подяка і низький уклін вам за те, що зміцнюєте добробут Сновської громади та її мешканців. Хай не переводиться селянський рід на нашій землі, праця трударів буде належно поцінована. Нехай ваша нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у мирі, сімейному затишку, щасті та благополуччі.

За особистий вагомий внесок у розвиток аграрного сектору економіки громади, постійну допомогу з питань благоустрою Смяцькому старостату та з нагоди Дня фермера почесною грамотою Корюківської районної державної адміністрації було нагороджено голову фермерського господарства «Вольна праця» Олександра Масляного, почесною грамотою Сновської міської ради відзначено  голову фермерського господарства «Цигоняко» – Михайла Цигоняко.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради