» » 19 червня під головуванням міського голови Олександра Медведьова відбулась 22 сесія міської ради

19 червня під головуванням міського голови Олександра Медведьова відбулась 22 сесія міської ради

Кожне питання, винесене на сесію, ­ по ­своєму важливе й потрібне, кожне – попередньо опрацьоване на засіданнях профільних комісій. Комісії напередодні сесії об’єднували, проводячи спільні засідання, обговорюючи там всі нюанси, всі мотиви і доцільність прийняття чи відхилення того чи іншого рішення.

Депутати затвердили Програму покращення оперативного реагування на надзвичайні ситуації та ліквідацію їх наслідків на території Сновського району, декілька положень (про зміст, опис та порядок використання символіки територіальної громади,  про звання «Почесний  громадянин Сновської ОТГ»), проголосували за перелік об’єктів  комунальної власності, які  підлягають приватизації у 2018 році.

Майже одноголосно були затверджені рішення про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік, а саме: податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортний податок, єдиний податок, збір за місця для  паркування, туристичний збір, ставки та пільги із сплати земельного податку. Окрім того, було прийнято  ряд інших питань – про затвердження  переліку об’єктів (додається) та розподіл коштів субвенції з державного  бюджету, про внесення змін до рішення Сновської міськради «Про міський бюджет», розглянуто низку комунальних та земельних питань.

Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною, розглянули близько 40 питань та прийняли стільки ж рішень.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply