» » 19 сесія міської ради

19 сесія міської ради

23 березня відбулась 19 сесія Сновської міської ради сьомого скликання під головуванням Олександра Медведьова.

В роботі засідання прийняли участь секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Іван Орда, заступник міського голови Сергій Силенок, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова райради Ніна Кухаренко, керівник апарату райдержадміністрації Олеся Гориченко, перший заступник Менської місцевої прокуратури Олександр Плоский, директори Сновських загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі та інші запрошені учасники.

Присутні мали змогу заслухали звіт першого заступника Менської місцевої прокуратури Олександра Плоского (додається).

Про внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про міський бюджет на 2018 рік» проінформувала  заступник начальника фінансового відділу міської ради Лілія Гребенюк.

У зв’язку з відмовою Володимира Карпенка від посади заступника міського голови-начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту було внесено зміни до рішення, прийнятого на минулій сесії; на дану посаду міський голова Олександр Медведьов запропонував кандидатуру  Олени Коваленко – директора Сновської ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів. Депутати одноголосно підтримали дану пропозицію.

Також на розгляд депутатів було винесено блок комунальних та земельних питань.

Депутатський корпус підтримав звернення колективу Сновської дистанції колії щодо залишення статусу виробничого підрозділу та збереження робочих місць та вирішив направити звернення до Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

Жваво обговорювалося питання пошуку джерел фінансування для будівництва їдальні Сновської гімназії.

В ході діалогу було знайдено компроміс щодо задоволення вимог колективів вчителів 1 та 2 міських шкіл.

По закінченню сесії міський голова нагадав депутатам, що до 1 квітня всім обов’язково потрібно подати декларацію про доходи.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply