» » 19 квітня в залі засідань міської ради відбулися урочисті проводи весняного призову 2018 року до лав Збройних Сил України

19 квітня в залі засідань міської ради відбулися урочисті проводи весняного призову 2018 року до лав Збройних Сил України

Юнаків вітали міський голова Олександр Медведьов, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда,  голова призивної районної комісії Володимир Карпенко, військовий комісар Сновського районного військового комісаріату Ігор Батюк.

Керівники громади  у своїх виступах зазначили, що служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією, що перед хлопцями нелегке випробування, але саме армія допоможе їм зміцнити свій дух і тіло. Побажали призовникам, щоб у щоденному армійському житті їх оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про батьківську домівку.

Військовий комісар Ігор Батюк зачитав витяг із наказу військового комісара Сновського військового комісаріату «Про призов громадян на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року». Ігор Володимирович відмітив, що сьогодні 12 молодих  юнаків відправляємо  проходити службу в армії, адже це серйозна школа, вона допоможе сформувати відповідальність, самостійність, дисциплінованість.  Побажав юнакам   міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, добросовісно виконувати свій священний обов’язок, повернутися додому здоровими, змужнілими, красивими та підтягнутими.

До відома:  призиватимуть юнаків віком від 20 до 27 років, служити вони будуть півтора року, а ті, хто з вищою освітою, – рік. Окрім того, призовники не проходитимуть військової служби в зоні проведення АТО.

На добру згадку про урочисті проводи до лав Української армії хлопцям вручено пам’ятні подарунки. Солісти Сновського  будинку культури подарували майбутнім захисникам Вітчизни свої музичні композиції.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновськоїміської ради

Leave a Reply