» » 20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які поклали на вівтар нашої Свободи і Гідності найдорожче, що вони мали, – власні життя! Дуже хочемо вірити, що їхні смерті не були марними, що ціною їхнього життя стане краще Україна. Знаємо, що український народ після Революції Гідності став іншим і вже ніколи не буде терпіти неправди та несправедливості. Будьмо гідні їх подвигу, бережімо Україну.

У Спасо-Преображенському храмі української православної церкви сьогодні вшанувати пам’ять загиблих зібралися небайдужі жителі Сновська, серед яких були учасники Майданів, воїни АТО/ООС. Участь у молебні взяв перший заступник міського голови Павло Мірошниченко.

Настоятель храму відслужив панахиду та заупокійну літію біля пам’ятного хреста Героям Небесної Сотні. Після богослужіння присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні відбулись у навчальних та бібліотечних закладах громади.

Просимо всіх згадати і вшанувати в ці дні Героїв Небесної Сотні. Вічна пам’ять їм, вічна шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій державі.

Герої не вмирають! Слава Україні! Слава Нації! Україна – понад усе!

 

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради