» » 20 вересня 2019 року, під головуванням міського голови Олександра Медведьова,  відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сновської міської ради

20 вересня 2019 року, під головуванням міського голови Олександра Медведьова,  відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сновської міської ради

На початку засідання міський голова подякував всім в.о.старост, які взяли участь у фестивалі-конкурсі «Гарбузовий бум у Сновську!» під час проведення Дня міста. За креативність та творчий підхід проявлені у фестивалі-конкурсі Почесними грамотами  міської ради нагородили:

  • ТУРʼЯНСЬКИЙ старостинський округ (в.о.старости МАРТИНЕНКО Тамара  Миколаївна);
  • РОГІЗКІВСЬКИЙ старостинський округ (в.о.старости  СЕМЕНОК Тамара  Григорівна);
  • СТАРОБОРОВИЦЬКИЙ старостинський округ (в.о.старости ШЕВАРДІНА  Алла  Анатоліївна);
  • ЗАРІЧАНСЬКИЙ старостинський округ (в.о.старости  ДВОРНИК  Наталія  Йосипівна);
  • ПЕТРІВСЬКИЙ старостинський округ (в.о.старости ДЕРКАЧ Марія  Федорівна);
  • ТИХОНОВИЦЬКИЙ старостинський округ (в.о.старости БОНДАРЕНКО Анатолій  Миколайович);
  • НИЗКІВСЬКИЙ старостинський округ (в.о.старости ГОРДІЄНКО Людмила Миколаївна).

Надалі тривало засідання виконавчого комітету. Члени виконкому прийняли ряд рішень, які стосувались соціально-економічного розвитку громади та вирішення побутових питань громадян.

Було надано дозвіл на виготовлення проекту «Ремонт очисних споруд в м.Сновськ», затверджені фінансовий план КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги», маршрути підвозу учнів сільської місцевості до місць навчання та норми споживання на послуги, які надаються АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

Також члени виконавчого комітету направили клопотання до голови РДА щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» та надали дозвіл на постійне проживання в стаціонарному відділенні в с.Нові Боровичі двом літнім жінкам, які мають дітей, але опинилися у складних сімейних обставинах.

Крім того, у зв’язку з великою кількістю поданих заяв, було внесено зміни до Програми надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади, а саме: збільшено обсяг коштів на 130 тис.грн. для виплати допомоги громадянам.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply